W ciągu ostatnich kilku lat na różnych międzynarodowych torach padelwszystkich graczy wpadł na ten sam pomysł: przefarbować włosy na blond. Superpiby, Agustín Tapia, Tolito Aguirre, wiele osób próbowało tego eksperymentu... i wiele osób również szybko go zaprzestało.

Na World Padel Tour / Premier Padel, najpierw mogliśmy zobaczyć Martina Di Nenno, potem Franco Stupaczuka, aż w zeszłym roku Agustína Tapię, który przefarbował całą głowę na blond. Nowy wygląd, który towarzyszył nowemu palowi Mozarta z padel.

Ten efekt mody przeniósł się również na A1, ponieważ Tolito Aguirre nosił tę fryzurę przez długi czas.

Jednak wszystkich czterech graczy łączyło jedno… powrót do pierwotnego koloru. Jeśli jest próba wyróżnienia się stylem wyróżniającym się na tle pospolitych (przynajmniej w każdym razie padel), szybko zapomina się o powrocie do czegoś bardziej klasycznego.

Ten platynowy blond to bardzo popularny kolor wśród piłkarzy: Leo Messi, Neymar Jr, Antoine Griezmann… Lista jest wciąż długa. Jeśli jednak wydaje się, że działa to wśród specjalistów od piłki nożnej, to padel na pierwszy rzut oka nie jest jeszcze na to gotowy.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.