JÉRÉMY SCATENA i ADRIÁ MERCADAL BERENGUER zdobyli FIP STAR PADEL W DOHA 2022 przeciwko MAXIME MOREAU i JEROME INZERILLO.

Faworyci w finale wygrali więc w dwóch setach 6/4 6/3 w nieco ponad godzinę gry.

Dla Jérémy'ego i Adrii to idealny turniej, ponieważ nie przegrywają żadnych setów. Najczęściej szybkie mecze i bardzo ciekawy poziom gry na resztę sezonu.

wieża fip w Doha padel

Jérémy wyraził zadowolenie z ponownej gry z Hiszpanką Adria Mercadal. A sukces tego stowarzyszenia urzeczywistniają bardzo dobre występy w terenie.

Można również zauważyć, że wszystkie nasiona padły w tym turnieju stosunkowo szybko. Francusko-hiszpański duet to TS11. I nasza 100% francuska para, TS17. moreau inzerillo fip katar

Jest to zatem bardzo dobry występ dla naszych Francuzów, którzy dzięki temu są pełni pewności siebie i punktów przed nadchodzącymi kolejnymi terminami, we Francji i za granicą.

Druga lekcja to stowarzyszenie Moreau / Inzerillo zdolne do osiągania bardzo dobrych meczów, a na pewno meczu turnieju z Włochami SIMONE CREMONA i MARCO CASSETTA.

Finał można obejrzeć lub ponownie obejrzeć tutaj:

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.