Prezydent la Toupie Bleue, Remi Collat, I trener Julien Bondia wyjaśnij wszystkie usługi związane ze stażami padel oferują pod klucz!

Obecni są Rémi Collat ​​i Julien Bondia oferta pobytów rocznych padel de la Toupie Bleue na Teneryfie w formie odpowiedzi na pytania wideo (w języku hiszpańskim z angielskimi napisami).

Dla Francuski, znajdź całą dyskusję poniżej:

 

Remi Collat: Cześć wszystkim ! Obecnie jestem na Teneryfie z Julienem Bondią!

Julien Bondia: Hola! Witam wszystkich i witam na wyspie!

Remi:  Julien, jeśli chcesz się przedstawić, proszę?

Julien:  Cóż, jestem trenerem padel. Dbam o całą część edukacyjną ”padel" dla La Toupie Bleue tutaj na Teneryfie.

Remi: Idealny. Teraz, jeśli nie masz nic przeciwko, porozmawiajmy o tym Pakiety które oferujemy w naszych rozwiązaniach pod klucz na Teneryfie.

Julien: Pod względem propozycji padel, znajdziesz do trzy różne poziomy gry na sesję. Osoby z zewnątrz, które nas proszą, muszą mieć pewność: nasze kursy nie są zgodne z wcześniej ustalonymi ramami, zdefiniowanymi wcześniej. Nie, wręcz przeciwnie, systematycznie dostosowujemy nasze kursy do osób, które do nas dołączają. Przez pierwsze kilka dni określamy poziom gry każdego z nich, aby udzielić Ci najlepszych porad dotyczących rozwoju Twojej gry.

Naszą wolą jest dać ci „broń”, abyś mógł nią być uzbrojony, kiedy wrócisz do domu, do swojego kraju, do swojego klubu.

Remi:  Tak więc trzy różne poziomy gry na scenie, dobrze zauważone, dla grup liczących ile osób?

Julien: Możemy pomieścić od pojedynczych osób do małych grup maksymalnie 6-osobowych na okres stażu. Przede wszystkim szukamy jak najbardziej zindywidualizowanych pobytów / kursów. Jesteśmy tu jak mała rodzina, razem na Teneryfie z Remim. Absolutnie chcemy uniknąć „masowych” pobytów.

Remi: A jeśli chodzi o długość pobytu?

Julien:  Jeśli o nas chodzi, nie ma minimalnego ani maksymalnego czasu trwania ! Zapraszamy na weekend, tydzień, dziesięć dni, a nawet dwa tygodnie. Nie mamy z tym problemu, dostosowujemy się. Postrzegamy siebie jako „Sportowi rzemieślnicy na miarę”.

Przyjdź bez względu na swój poziom gry i powiedz nam, jakie są Twoje oczekiwania.

Remi: Dlatego nasze kursy są dostępne w dwóch klubach na południu wyspy. Czy możesz nam powiedzieć trochę więcej.

Julien: Oczywiście nasze bazy znajdują się na południowym (zachodnim) krańcu wyspy. Mamy niesamowity poziom słońca!

Pracujemy nad dwoma klubami na południu: większy z nich ma 7 utworów. Drugi jest bardziej poufny, przyjazny dla rodzin z czterema utworami … Jego otoczenie jest bardzo przyjemne, bardzo typowe dla Wysp Kanaryjskich, blisko ośrodków jeździeckich, kortów tenisowych.

Remi: Te dwa kluby są naprawdę położony rzut kamieniem od południowego lotniska ...

Julien:  dokładnie dotrzesz do wszystkich miejsc noclegowych w maksymalnie 20 minut od lotniska. A do najbliższego klubu można dojechać z lotniska nawet w 5 minut.

Szukaliśmy miejsc strategicznie położonych.

Remi: Idealny ! Oprócz padeljakie dodatki zawarliśmy w naszych pakietach?

Julien: Oczywiście padel a i zajmą centralne miejsce w naszych propozycjach. Co prawda przy wyjątkowej pogodzie, którą mamy przez cały rok, trudno nie ulec pokusie odkrywania morza, gór czy lasów wyspy! Miłośnicy przyrody będą zachwyceni : dużo wycieczek trekkingowych, rowerowych (elektrycznych lub nie)… Nie brakuje zajęć nautycznych, takich jak surfing, nurkowanie, jazda na nartach wodnych!

Remi ma szeroki wachlarz sportowych możliwości, nie wahaj się go o to poprosić.

Bączek niebieski zdjęcie A

Remi: rzeczywiście, zapytaj nas, odpowiemy na Twoje prośby ! Jak mówi Julien, oprócz tradycyjnych usług związanych z zakwaterowaniem, śniadaniem ...

Julien: To od Ciebie zależy, czy nas o to poprosisz, ale przede wszystkim nigdy nie zapominaj o tym z przyzwyczajenia tutaj, po dobrej grze w padel lub po pracowitym dniu powinieneś wiedzieć, jak delektować się dobrym „bardzo zimnym” piwem.

Rémi : Powiedziałeś wszystko! Dziękuję bardzo za uwagę. Czekamy na Ciebie w tej destynacji na Teneryfie przez cały rok!

Julien: Dokładnie, do zobaczenia wkrótce!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !