La Miasto Paryż zgłoszone w 2015/2016 w 15.dzielnicy Paryża, rue Castagnary, konkurs na projekty na witryna kwadrat Castagnary. 

Skomplikowany obszar, który miasto Paryż, aw szczególności ratusz 15. dzielnicy, chciałoby ulepszyć.

W 2016 roku, po ogłoszeniu wygrania przetargu przez UCPA, wielu prywatnych graczy skrytykowało „metody wyboru aktora, który nie jest aktorem takim jak każdy inny".

Niepowodzenia, które sprawiają, że ludzie mówią

Wraz z niepowodzeniami ratusza w XV wieku, które doprowadziły ten projekt do skutku, i, co bardziej zaskakujące, ogłoszeniem podwojenia początkowego budżetu na budowę tego klubu padeldzwoni w uszach wśród prywatnych aktorów, którzy byli wówczas zainteresowani tym miejscem.

Rozmawiamy oprojekt o wartości 1,6 mln euro. Czy zdajesz sobie sprawę? 

jesteśmy wyjaśnieni za kulisami.

Jak to często bywa w przypadku przeciążonych administracji / stowarzyszeń, podmioty prywatne, które przekazują nam te informacje, wolą ukrywać swoją tożsamość.

Staramy się odpowiadać na inne zaproszenia do składania ofert. Dlatego bardzo trudno jest nam stanąć na drodze miastu Paryża.

Ale jesteśmy wściekli.

Aktorzy sektora prywatnego zabijają się, by odpowiedzieć na najmniejsze pretensje miasta Paryża, i widzimy, jak UCPA grozi nam uprzejmością za pomocą daleko idącego projektu ekonomicznego, abyśmy pozostali uprzejmi.

Powiedz nam, że UCPA lub potężne stowarzyszenia, które są wspierane przez ratusze, są częścią zaproszeń do składania ofert. I obiecuję ci, że przetarg będzie bezużyteczny, ponieważ zostaną sami. 

Paryż Padel Castagnary UCPA

Projekt ekscentryczny ekonomicznie

Okresowa dzierżawa na 5 lat i inwestycja w wysokości ponad 800 000 euro na 6 działek o pow padel półwewnętrzne, w tym 2 pojedyncze. To było to, co pierwotnie planowano. I musimy przyznać, że potrafimy zrozumieć prywatnych aktorów, którzy widzą, jak projekt grzęźnie, wznawia, grzęźnie, wznawia ...

Po co marnować czas i pieniądze, skoro miasto Paryż zatwierdzi projekt pozbawiony logiki ekonomicznej? 

Dlaczego nie powiedziałeś nam wcześniej? Miasto Paryż nas wykorzystuje i mamy dość tego leczenia.

Dlaczego miasto Paryż prosi nas w specyfikacji, abyśmy zaproponowali poważny ekonomicznie projekt, jeśli chodzi o zatwierdzenie projektu o wartości 800 000 euro ... projektu sportowego, który wiąże się z ryzykiem utraty wszystkiego po 5 latach. 

Nowe odbicie kilka dni temu podczas spotkania sąsiedzkiego (Paryż 15), odkąd dowiadujemy się, że projekt jest „tdni wiadomości" ale to "budżet zostanie podwojony".

Nie trzeba było więcej, by zareagować na aktorów, którzy wolą żartować z sytuacji:

Już to było bzdury. Więc cóż więcej możemy powiedzieć, oprócz śmiechu z tego wszystkiego?

Powinniśmy pozwać miasto Paryż.

Ale czas jest dla nas cenny i nie mamy budżetów, aby postawić kancelarię prawniczą w obliczu tej niesprawiedliwości. 

Castagnary padel Przegląd Paris Ucpa

Dla sportu, dla padel, Ale "szanować podmioty prywatne"

Aktorzy, którzy są „dla projektu Castagnary„, Ale kto chce potępić szczegóły zaproszeń do składania ofert i pokazać swoje niezrozumienie między„ lprzemówienia, w których mówi się nam, że będzie więcej sprawiedliwości„A rzeczywistość„ ogdzie jesteśmy przyzwyczajeni do nadawania znaczenia zaproszeniom do składania ofert, które w rzeczywistości od samego początku są całkowicie stronnicze".

Oczywiście chcielibyśmy, aby ten projekt w końcu się powiódł. Zajmujemy się sportem i wiemy, że okolica jest skomplikowana z wielu powodów. 

Nie krytykujemy projektów, a nawet absurdów administracyjnych, których ofiarą jest z pewnością UCPA.

Krytykujemy warunki przetargu, które są dla nas zarówno bardzo surowe, jak i bardzo czasochłonne. Staramy się pozostać w paznokciach. A potem jest to stowarzyszenie, które ma siłę strajku, której nie ma żaden aktor.

Nie spełnia jednego z filarów specyfikacji, jakim jest zaproponowanie opłacalnego ekonomicznie projektu na okres 5 lat ... i idziemy z 800 tys. Euro do 000 mln euro na finalnie 1,6 realne lokalizacje padel.

Wszystko jest absurdalne.

Miasto Paryż ubiega się o prawo do odpowiedzi.

Zdjęcia: UCPA

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.