To historyczne, pierwszy turniej padel Professional w Nowym Jorku rozpocznie się w najbliższy poniedziałek. Z tej okazji wśród czołowych rozstawionych znajduje się kilka nowych par: Julianoti / Torre (TS4), Del Moral / Chiostri (TS5) i Abud / Frugoni (TS7). Zauważamy także wspólny powrót Cristiana Gutiérreza i Maxiego Sancheza, którzy tworzą ósmy rozstawiony zespół.

Będziemy także śledzić powrót Miguela Oliveiry na tor Fabrice Pastor. Portugalczykowi będzie towarzyszył jego rodak, młody Gustavo Nunes. Nie zabraknie także braci Deus.

Rozczarowujący w Panamie, po niewielkiej porażce w ćwierćfinale, Tito i Tolito będą chcieli wrócić na właściwe tory w Stanach Zjednoczonych, ale nie odziedziczyli łatwej pierwszej rundy. W najbliższą środę zmierzą się z Ferreyrą/Restivo (szesnastki rozgrywane są przez trzy dni).

Zrozumiecie, że ten turniej, który odbywa się w środku Central Parku, zapowiada się bardzo gorąco. Mecze rozpoczną się w najbliższy poniedziałek o 15:30 czasu francuskiego.

Oto program na dzień:

Znajdź tabelę poniżej:

Aby śledzić mecze, przejdź do Kanał YouTube A1 Padel !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !