Od 6 do 9 października w klubie Inacua w Maladze Międzynarodowy Puchar Klubu Padel przejmie od 5 edycji Puchar Europy Klubów Padel.

Narody na całym świecie

Europejskie Stowarzyszenie Klubów Padel (AECP) został zmuszony do zmiany nazwy swojej konkurencji i zintegrowania jej na skalę międzykontynentalną.

Rzeczywiście, kluby w środkowy Wschód et z Azji zostaną dodane do klubów europejski et afrykański którzy już brali udział w tym Pucharze.

Z nie mniej niż 18 reprezentowanych narodów, ten puchar będzie najbardziej międzynarodowym z EFCA. Swój udział potwierdziły już kluby z Rumunii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Tunezji, a także kluby z Japonii, Kataru i Szwajcarii powinny przyjechać i dodać flagę do tego wielkiego święta padel.

ligi forhend

Wyjątkowe wydarzenie

W tej edycji będzie to dwie pary mężczyzn i jedna para kobiet którzy będą reprezentować swój klub w rozgrywkach, w których króluje dobry humor.

24 klubów będą rywalizować, aby spróbować znaleźć się jak najlepiej w rankingu od 1 do 24, i dlaczego nie odnieść sukcesu w klubie Mas z Perpignan na wykresach.

Każdy klub rozegra 5 meczów, a zatem każda para rozegra minimum 5 meczów w ciągu 3 dni.

Oprócz części sportowej AECP organizuje również inne usługi, takie jak wizyty kontrolne, rozrywki, spotkania w celu nawiązania kontaktów między klubami, a nawet obfite posiłki ze wszystkimi zawodnikami.

Pozostaje 3 miejsca wziąć udział w tym konkursie. Jeśli jesteś klubem i chcesz ubiegać się o rejestrację na edycję 2022, skontaktuj się z członkami AECP.

E-mail: Contact@aecp-padel. I

Tel: Lorenzo Lecci Lopez – +33 6 31 80 48 90 – Claude Baigts – +33 662 448 785

Więcej informacji można znaleźć na europejskiej stronie internetowej Padel Puchar.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !