Pierwszy turniej na zupełnie nowym torze FIP i QSI rozpocznie się 28 marca w Doha. Jak wam niedawno mówiliśmy, wszystkie gwiazdy padel będzie obecny na tym Wielkim Szlemie, z wyjątkiem Agustina Tapii i Miguela Lampertiego.

Tych dwóch graczy ma ze sobą wiele wspólnego. Oboje są Argentyńczykami, grają na lewo, mają bardzo duży przebój, są sponsorowani przez Nox Padel…i nie będzie obecny na premierze FIP/QSI w Doha.

Rzeczywiście hiszpańska marka, o której pamiętajmy produkuje oficjalne rakiety World Padel Tour"zaleca swoim graczom przestrzeganie klauzuli wyłączności to wiąże ich z WPT”.

Tym samym turniej zostanie rozegrany bez Tapii i Lamperti, odpowiednio 6. i 19. w tabeli. Jak już informowaliśmy, Sanyo Gutiérrez, partner Tapia, będzie ewoluował wraz ze swoim siostrzeńcem Agustinem Gutiérrezem w Katarze. Jednak Jon Sanz, kolega z drużyny Lampertiego, nie jest zarejestrowany.

Rafa Mendez, 50. w tabeli, a także członek marki Nox, wystartuje w rozgrywanym w tym samym czasie Getafe Challenger.

Że fani padel uspokój się, wszystkie inne gwiazdy padel Turniej odbędzie się w Doha, na turniej, który zapowiada się spektakularnie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !