Ponad pięć lat później padel wraca do Dakhla (Maroko), za druga edycja Pucharu Interkontynentalnego padel. „Perła Sahary” przez wiele lat była pozbawiona tej dyscypliny, w szczególności z powodu Covida.

Jednak oczekiwanie trwało wystarczająco długo i padel powraca w wielkim stylu do Dakhli wraz z tor przygotowany specjalnie na tę okazję, na samym środku placu miejskiego. Przez trzy dni gracze Hiszpański, Portugalski, Marokańska et francuski będą walczyć o podniesienie pucharu!

Od kilku lat miasto Dakhla stara się stworzyć klub padel w nim. Niestety, na razie i pomimo zapotrzebowania, życzenie wielu nie zostało jeszcze zrealizowane. Celem niniejszego konkursu wystawienniczego będzie zatem także promocja padelw kraju ma już swoje miejsce, ale w regionie, w którym bardzo go brakuje.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory dwie kategorie będą reprezentowani podczas tego Pucharu Interkontynentalnego, z losowaniem mężczyzn i losowaniem mężczyzn.

Stół dla mężczyzn Daklha

Dzięki temu konkursowi Claude Baigts, prezes Europejskiego Stowarzyszenia Klubów Piłkarskich Padel prywatny (AECP) i Omar El Alaoui, prezes Sahara Event i wiceprezes biura turystycznego Dakhla, zamierzają udowodnić, że Dakhla może dorównać Agadirowi czy Marrakeszowi, miastom, które już oferują szkolenia. padel (można znaleźć w innym miejscu na Racket Trip).

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.