W przeddzień pierwszych meczów na Capitol Square Claude Baigts, dyrektor turnieju oficjalnie uruchomił 10e edycja French Open of Padel w Toulouse City Hall i wykorzystałem ten moment, aby uruchomić Europejskie Stowarzyszenie Klubów Padel.

The Open de France: A Story

Historia French Padel Open rozpoczęła się w 1992 roku w Blagnac na byłych kortach Francuskiej Federacji Padel. Dopiero w 1993 roku French Open rymuje się z Place du Capitole w Tuluzie.

Prestiżowi gracze, którzy przybyli, aby zarejestrować swoje tabele podczas turnieju, są najlepszymi graczami na świecie z Alajandro Lassaigues, Roby Gatticker, Auguste, Reca, Rovaletti, Nerone, Diaz, Belasteguin dla Armada Argentina. Pablo Semprun, Chema Montes lub imponujący Gutierres dla Hiszpanii, a wśród kobiet nie wspominając o argentyńskim Bacigalupo, Costagliola i hiszpańskiej Marii Silvie, Iciar Montes czy Navarro.

Z wystąpienia Claude'a Baigtsa:

  • Firmy i duża rodzina Padel

Open of France Place du Capitole w Tuluzie to spotkania non-stop od piątku w godzinach 9 do niedzielnych godzin 17, ale jest to również:

« Firmy 40 którzy będą mogli zaprezentować szerokiej publiczności (osobom / dniom 20 000) swoją wiedzę, będą mogli współpracować w zarezerwowanych dla nich przestrzeniach i stanowić pierwszy link do Klubu Sportowego Regionu, który silna z jego członków 1000 włoży w to wszystko dążyć do tego, aby sport stał się wektorem tożsamości nowego regionu prowansalskiego.

Open de France jest również tradycją moment na zebranie dużej rodziny Padel. W dniu 1993 pierwszej edycji padla Open de France ogłosiłem, że w 2000 zorganizujemy Place du Capitole w Toulouse V World, zrobiliśmy to; Gracze 160, gracze 60 reprezentujący narody 13 walczyli przez tydzień na i tak krótkim scenariuszu 3. »

  • Utworzenie Europejskiego Stowarzyszenia Klubów Wiosłowych (AECP)

"W tym roku mamy przyjemność ogłosić utworzenie Europejskie Stowarzyszenie Klubów Padel(AECP) z inicjatywy klubów Padel Andaluzyjski i Tuluza Padel Klub.

EFCA, którego centrala administracyjna znajduje się w Tuluzie, a centrala sportowa w Club de Valls w Torre Del Mar już wyznaczyła swoich dwóch nadzorców - Pierre'a Lamourré w Valls; dla Hiszpanii, Portugalii, Grecji i Włoch; Cédric Carrité dla Francji, Belgii, Austrii, Anglii, Niemiec i Szwecji.

Księstwo Monako przedstawia się na Open de France w osobie Prezydenta Federacji Monegasque Philippe'a Sassiera i Księstwa Andory, które wyraźnie się przedstawiają.

AECP rozpocznie Mistrzostwa Europy Paddle Club (EQFC) poprzez mecz Go-Return, w którym każdy klub składa się z męskich drużyn 2 + zastępców 1 i drużyn kobiecych 2 + zastępców 1. Każdy klub zaprezentuje również: mieszane drużyny 2 z obowiązkowym udziałem zmienników".

  • Kalendarz: od stycznia do maja 2017: Finały w klubie Valls w Torre Del Mar

"A potem musimy zaprojektować się w 2017, a 11 edycja French Open odbędzie się 8, 9, 10 września na miejscu Du Capitole w Tuluzie: drużyny mieszane 32 zostaną wybrane w największych klubach wiosłowych świat."

Pierre Lamouré

Pierre Lamouré jest jednym z filarów technicznych Padel Magazyn. Założyciel Upadel.net regularnie oferuje techniczne i taktyczne tematy związane z padel. Pytanie ? Zapotrzebowanie ? nie wahaj się z nim skontaktować pod adresem pierrelamoure@padelmagazine.fr