Sędzia zawodów Lionel Mandrillon dopuścił wszystkie pary obecne na meczu Padel Club de Lyon, aby dowiedzieć się więcej o swoich przyszłych przeciwnikach:

U kobiet mamy kurczęta 2: jedną z par 5 i drugą z par 4 po wycofaniu pary Pays de Loire. Kury są dość jednorodne i dobrze rozmieszczone. Zwróć jednak uwagę na pulę A z parami Langwedocja Rousillon i Lazurowe Wybrzeże, która z pewnością będzie konkurować o pierwsze miejsca, a liga prowansalska o ton wyżej niż pozostałe pary, nawet jeśli będzie bardzo ostrożna.

U mężczyzn istnieją pary zakwalifikowane do 15 u kur 3 z par 5. Wśród tych kur A i B wydają się już wygrywać faworytów turnieju z Provence / Val d'Oise w basenie A i Côte d'Azur / Midi-Pyrénées w basenie B. Pula C na basenie jest prawdopodobnie bardziej zrównoważona ,

Do zobaczenia jutro rano z godzin 9 na pierwsze mecze.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.