Padel Attitude, klub Lille zaproponował swój turniej Tecnifibre Padel z początkowo parami 32.

Turniej, w którym para Landsheere / Lecomte odniosła zwycięstwo w tym open. Piękny finał, w którym logicznie rzecz biorąc, stali bywalcy na tym etapie konkursu wygrywają z Nolletem związanym z Destombes.

Zwycięski finał 6 / 3 6 / 3, który podsumowuje dzień wicemistrzów ligi Flandrii 2016. , Para Lecomte / Landsheere zasadniczo nie martwiła się podczas tego turnieju, wygrywając wszystkie swoje mecze dość szybko. Niebezpieczna para, która prawdopodobnie wkrótce ponownie o tym opowie w regionalnych, a zwłaszcza międzyregionalnych fazach mistrzostw Padel 2017 we Francji.

Zwróć jednak uwagę na brak mistrzów ligi Flandrii, pary Dulion / Romanowski.

Uwaga dla braci Hermann

Północ jest zorganizowana w pary niekoniecznie znane, ale o bardzo dużym potencjale. W szczególności bracia Hermann osiągnęli ogromny turniej, wychodząc z pierwszego miejsca w turnieju w rundzie 1. Ale upadli w półfinale przeciwko Nollet / Destombes. Jeśli nadal będą rozwijać swoją grę, zwłaszcza jeśli chodzi o ich wybuchowość, nie ma wątpliwości, że na tym etapie sytuacji ponownie ich zobaczymy.

Miły turniej, ale kilka punktów do klucza ...

Padel Attitude to klub złożony z krytych kortów do gry w padla 9, oferujący wszechstronne turnieje. Szkoda, że ​​taki turniej jest uważany, przynajmniej pod względem punktowym, jako P100, kiedy widzimy inne turnieje znacznie mniej bogate z czasami więcej punktów. Ewolucja, która mogłaby być interesująca do wprowadzenia: zaproponuj więcej punktów do kategorii turnieju, gdy turniej przekroczy na przykład pary 32. Medytować.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.