W ten weekend Padel Attitude zorganizował ekspercki turniej padel skupiający wiele najlepszych par na północy Francji.

Jeśli najbardziej znana z nordyckich par Johan Romanowski / Thomas Dulion nie był obecny, inne pary były gotowe, by rozkoszować się trofeum tego konkursu, jak Destombes / Saleta lub Nollet / Ryckaert.

Ale jedna para była szczególnie trudna: Landtsheere / Lecomte.

Bardzo dobrze wyważona para, której udało się wygrać turniej padel bez większego ostrzeżenia aż do finału. Trzeba powiedzieć, że po prawej stronie zawodnika, który nie popełnił błędu, a drugiego strzelca zdolnego do wysłania roztrzaskania na innym polu, misja była prawie niemożliwa do wygrania.

Jednak w finale spadło kilka kropel dla zwycięzców dnia. Przeciwnie, para, która połączyła siły i grała po raz pierwszy razem: Burelli / Binisti. Para Burelli / Binisti traci znak na początku meczu, gdy otrzymuje punkty przerwania 2, nie będąc w stanie je skonkretyzować. Gracze wykonują swoje usługi, ale w 4 / 3 para Burelli / Binisti traci przywiązanie do ekspresowej białej gry w grze całkowicie pominiętej z ich strony ... Będzie to jedyny mecz, ale ten, który jest zbyt duży, ponieważ przeciwnie, para lokalna nic nie daje i pomimo niektórych alertów pozostaje bardzo silna w swoich usługach.

Finał ostatecznie wygrywa para Lille Landtsheere / Lecomte bardzo zadowolona ze swojego występu, która wkracza do zamkniętego kręgu zwycięzców turnieju eksperckiego Padel Attitude.

Zespół Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.