W ten weekend Padel Attitude zorganizował ekspercki turniej padel skupiający wiele najlepszych par na północy Francji.

Jeśli najbardziej znana z nordyckich par Johan Romanowski / Thomas Dulion nie był obecny, inne pary były gotowe, by rozkoszować się trofeum tego konkursu, jak Destombes / Saleta lub Nollet / Ryckaert.

Ale jedna para była szczególnie trudna: Landtsheere / Lecomte.

Bardzo dobrze wyważona para, której udało się wygrać turniej padel bez większego ostrzeżenia aż do finału. Trzeba powiedzieć, że po prawej stronie zawodnika, który nie popełnił błędu, a drugiego strzelca zdolnego do wysłania roztrzaskania na innym polu, misja była prawie niemożliwa do wygrania.

Jednak w finale kilka spadków padło na zwycięzców dnia. Po przeciwnej stronie para, która po raz pierwszy połączyła siły i grała razem: Burelli / Binisti. Para Burelli / Binisti nie trafia w punkt na początku meczu, gdy zdobywa 2 punkty przerwania, nie będąc w stanie ich zmaterializować. Gracze trzymają swoje usługi, ale w 4/3 para Burelli / Binisti traci swoje zaangażowanie w ekspresowym wyłączeniu z gry całkowicie nieudanej z ich strony ... To będzie jedyny mecz, ale o jeden za dużo, ponieważ przeciwnie, lokalna para nic nie daje i pozostaje bardzo silna w swoich usługach pomimo niektórych alertów.

Finał ostatecznie wygrywa para Lille Landtsheere / Lecomte bardzo zadowolona ze swojego występu, która wkracza do zamkniętego kręgu zwycięzców turnieju eksperckiego Padel Attitude.

Zespół Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.