Pierwszy etap Head Padel Open 2017 na Padel Arena (Rouen) był prawdziwym sukcesem.

Pary 12 początkowo podzielone na kury 3 z paryskimi parami 6 na początku. Turniej, w którym faworyci turnieju nie pozostawili szansy innym parom na nadzieję na coś w tym wydarzeniu.

Mannarino / Lapouge wygrał pierwszy etap Head Padel Open, nie tylko nie przegrywając seta, ale bez problemu wygrywając sety.

Finał doskonale ilustruje przebieg zwycięzców dnia, ponieważ przeciwko parze Conty / Huet, Lapouge / Mannarino nie pozostawi więcej niż 2 w każdym secie swoim przeciwnikom.

Ostatni mecz turnieju odbył się w półfinałach. Conty / Huet poznała więc Veber / Binisti, parę, z którą przegrała w puli na podstawie wyników 9 / 4.

Ten półfinał wydawał się być w drodze, ale Huet / Conty świetnie się spisał, a Veber widział tylko mecz, którego nie zrobił jego partner. W ten sposób Huet / Conty skierował swoją grę na Binisti. Zwycięska strategia od czasu, gdy Huet / Conty w końcu wygrał mecz 3 / 6 6 / 1 10 / 8.

Head Padel Open kontynuuje etapy w całej Francji. Bezpośrednio SETTEO, aby poznać wszystkie daty.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.