Le Mistrz Las Vegas zAPT Padel Wycieczka, o który musiał się spierać 10-16 maja, w końcu się rozegra 30 sierpnia do 6 września. Ponieważ sytuacja zdrowotna jest nadal niestabilna, wizy są opóźnione.

Organizatorzy turnieju zażądali odroczenia, a'TRAFNY przyznała, biorąc pod uwagę niepewność związaną z obecność widzów za tę wielką premierę o godz Stany Zjednoczone.

Bejalcano Torre bandeja APT PAdel Wycieczka do Paragwaju

Dla upowszechnienia sportu na ziemi amerykańskiej ważna była możliwość zapewnienia obecności widzów na jednym z najważniejszych wydarzeńAPT Padel Wycieczka. Nowa data, pod koniec lata, powinna zapewnić znaczną poprawę stanu zdrowia poprzez szczepienia różnych populacji.

L 'APT niemniej jednak przystanek na Monaco , a raczej Beausoleil za przybycie na kontynent europejski. Miejmy jednak nadzieję, że sytuacja zdrowotna pozwoli nam zorganizować ten wspaniały turniej!

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.