Często słyszymy o eksplozja nagród pieniężnych naAPT Padel Wycieczka, ale wszystkie podane liczby dotyczyły obwodu mężczyzn. Oto wszystkie szczegóły dotyczące damskiego toru, który robi krok do przodu.

Kobieca Mistrzyni Finałów

Sezon APT 2022 Padel Tour będzie zawierał ważne nowe funkcje, w szczególności tworzenie Mistrz koniec żeński. Dla pań jest też dużo więcej turniejów, ważniejsze nagrody oraz pojawienie się imprez juniorskich.

Była to jedna z najważniejszych informacji na wydanie pierwszego semestralnego kalendarza : wszystkie większe turnieje będą miały turniej kobiet. W związku z tym odbywa się 7 turniejów kobiet w Paragwaj, Argentyna, Monako, RPA, Hiszpania, Portugalia i Austria.

Jak wspomniano powyżej, pod koniec roku losowanie kobiet będzie miało również swój Mistrzowski Finał. Turniej, w którym rozdamy 25.000 2.500 euro w puli nagród, w tym 250 euro dla każdego z dwóch mistrzów i XNUMX euro za wygrany mecz. Miejsce, w którym odbędzie się ten Mistrzowski Finał, nie jest jeszcze znane, ale można go rozegrać w nowym kraju, a nawet na nowym kontynencie!

apt suede master soleymani erikson

Silny wzrost nagród pieniężnych

APT podwoi nagrody w 2022 roku. Wśród pań w kategorii Open, które wcześniej rozdzieliły nagrodę w wysokości 10 000 EUR między 16 par w losowaniu, teraz będzie ona oferowana w wysokości 20 000 EUR, po 2 EUR na każdego członka zwycięskiej pary. Podwyżka dotyczy również mistrzów i arcymistrzów, których ceny wzrosną odpowiednio do 200 20 i 000 30 euro, z 000 i 2 euro za każdego z graczy, którzy zdobędą trofeum.

TRAFNY Padel Tour potwierdził również, że w turniejach juniorów, które odbędą się na tydzień przed głównym wydarzeniem, „zawsze będzie kobieca obecność”.

Wszystkie te zapowiedzi są bardzo pozytywne dla padel kobiecy i prawdopodobnie powinniśmy zobaczyć, jak niektórzy z naszych francuskich międzynarodowych narodowości wyruszają na przygodę!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !