Ograniczenia zdrowotne drżą w 2021 r., Ponieważ ograniczyły rok 2020. APT Padel Wieża musi się dostosować, a kalendarz belgijski zostaje ponownie zmieniony. Oto oficjalna informacja prasowa.

Deklaracja APT Padel Wycieczka

Ze względu na surowsze ograniczenia Covid w Belgii i Ameryce Południowej, APT Padel Tour podjął decyzję o włożeniu całej energii w programBelgian Open (14-18 kwietnia)i D 'odwołać Liege Open (19-25 kwietnia).

Gracze APT zAmeryka Południowa nie mogli podróżować do Belgii z powodu zwiększonych ograniczeń Covid w ich kraju. W związku z tym losowanie zostało zmniejszone.

„Miniony rok był pod wieloma względami bardzo nieprzewidywalny. Wszystkie wydarzenia sportowe na całym świecie stoją przed wielkimi wyzwaniami z powodu pandemii. TRAFNY Padel Tour chce być światową trasą koncertową i jest to doskonała okazja dla europejskich graczy, aby zabłysnąć. Będziemy nadal ciężko pracować dla naszych graczy, sponsorów i organizatorów na całym świecie ”, mówi Thomas Johansson, dyrektor generalnyAPT Padel Wycieczka.

Dalsze informacje zostaną przekazane we właściwym czasie ”.

Padel Magazine poinformuje Cię o sytuacji i będzie obecny na miejscu, abyś mógł przeżyć pierwsze wydarzenie APT Padel Wycieczka

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.