Technologia sędziowania wideo firmy Foxtenn jest obecnie przedmiotem kontrowersji. Chcieliśmy poznać Twoją opinię i wydaje się, że nie jest ona taka sama jak opinia graczy...

To był jeden z głównych tematów rozmów podczas WPT Madrid Master: sędziowanie wideo w Foxtenn rozgniewało kilku graczy: Na czele Federico Chingotto i Jon Sanz.

Trzeba przyznać, że ta technologia, mająca na celu uniknięcie błędów sędziowskich, czasami podejmowała dość dziwne decyzje. Niektórzy nawet zastanawiają się, czy sposób pracy Foxtenna jest logiczny.

Jednak podczas jednej z ankiet na Instagramie zauważyliśmy, że nasi czytelnicy zdają się doceniać tę technologię znacznie bardziej niż sami gracze. Tak naprawdę tylko 27% respondentów chce położyć kres jego używaniu.

Wystarczająco, aby zobaczyć tę technologię w przyszłym roku na Premier Padel ? Nie jestem pewien, czy gracze nie widzą tego w ten sposób…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !