Padel Magazine - Padel mistrza świata w Argentynie!

Wszyscy widzieli zwycięstwo Argentyny, a prognostycy mieli rację. Hiszpania wydawała się trochę słabsza niż ta bardzo kompletna argentyńska drużyna.

W fazie puli argentyński zespół już logicznie zdominował debaty, nie tracąc żadnego zestawu. Argentyna pozostawiła tylko kilka meczów drużynom przeciwnym.

Zwróć jednak uwagę odważnego włoskiego zespołu, któremu udało się wydostać kurczaki 2e przed Portugalią, a zwłaszcza Niemcami, co wydawało się trochę technicznie do przodu.

W grupie B Holendrzy zajęli ostatnie miejsce w grupie, oczywiście za Hiszpanią i Brazylią, ale także za Amerykanami.

W grupie C byli Belgowie, którzy omal nie stracili kury, w szczególności bardzo bliskie mecze z Meksykiem. Laurent Montoisy i Gerald Moretti przegrali z oportunistycznymi Meksykanami (6 / 7 6 / 7). To Nicolas Pierre Sinia i Jérémy Gala również przeoczyli zwycięstwo, wygrywając zestaw 1er (6 / 4 2 / 6 1 / 6). Para Christophe Rochus / Alec PaulWitmer nie mogła nic zrobić.

W grupie D Szwecja nie przegapiła 2e z puli przeciwko Urugwajowi. Szwajcarzy wyszli ostatni w basenie. (Chilijski 1ère)

Mówiąc bardziej ogólnie, jeśli zespoły hiszpańskojęzyczne znacznie wyprzedzają inne kraje, obserwatorzy zauważają znaczny rozwój padla we wszystkich innych krajach. W nadchodzących latach konkurencja będzie prawdopodobnie znacznie większa.

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.