Czasami dwóch bardzo dobrych graczy nie tworzy świetnego zespołu. Widzimy to w przypadku tego stowarzyszenia, które choć składało się z dwóch byłych członków Top 16 i drużyny hiszpańskiej, nie sprawdziło się.

Trzeba przyznać, że sytuacja obu kobiet nie była chyba najlepsza: jednej, Barbary, wznowił grę na początku sezonu po operacji więzadła przedniego prawego kolanadruga, Victoria, doświadczyła różnych problemów fizycznych, które uniemożliwiały jej bycie w 100% przez większą część czasu. Wynik jest jasny: razem Las Heras i Iglesias nigdy nie wyjdą poza ósmy etap w turniejach Ligi Mistrzów. Premier Padel...

W tym kontekście, po wczorajszej dotkliwej porażce (6/0/6/1 z Breą/Gonzalezem), rozstanie wydawało się nieuniknione. Obaj gracze znaleźli już nowych partnerów, co widać na liście zarejestrowanych w FIP Platinum Sardegna: Victoria połączy siły z potężną leworęczną Mariną Guinart, a Barbara będzie kojarzona z młodym Aguedą Perez.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !