Cztery ćwierćfinały kobiet zakończyły się prostymi setami dla pań na Las Rozas Open in World Padel Tour.

Nie możemy powiedzieć, że szok dnia między rozstawionymi numerami 4 i 5 ma wszystkie swoje obietnice. Rzeczywiście, dość zaskakująco, Paula Josemaria i Bea Gonzalez, w dużej mierze zdominowali Mapiego i Majo Alayeto (6/4 6/4), którzy mimo to występowali w klubie, w którym trenują: EuroIndoor Padel Alcorcon.

W Alicante podczas pierwszego wspólnego turnieju „las dinamitas” musiało przegrać walkę z bliźniakami na tym samym etapie zawodów z powodu kontuzji Bei. Dlatego ofiarowują sobie małą zemstę i jutro będą walczyć o swoje pierwszy razem półfinał.

las trzy pierwsze nasiona nie pozostawiali szans swoim przeciwnikom, za każdym razem ze zwycięstwami w dwóch suchych setach! Chociaż poziom gry był bardzo wysoki, a mecze przyjemne do naśladowania, napięcie tak naprawdę nie było. Miejmy nadzieję, że jutro dojdzie do starć Marreo / Ortega i Josemaria / Gonzalezi pomiędzy Salazar / Sanchez i Triay / Sainz, doprowadzi do bardziej zrównoważonych starć!

Kredyt wideo: World Padel Tour

Kredyt wideo: World Padel Tour

Kredyt wideo: World Padel Tour

Kredyt wideo: World Padel Tour

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !