Po bardzo dużym meczu Bastien Blanqué i Marcello Jardim wygrali w przedpremierowym finale Cupra Las Rozas Open of World Padel Tour.

Po raz kolejny będziemy mieli Francuza w przededniu turnieju World Padel Tour. Jak wczorajBastien Blanqué i Marcello Jardim mieli potrzebują trzech setów, aby zdominować swoich przeciwników. Para francusko-brazylijska nie spieszyła się po przegranej pierwszej rundzie z Diego Gilem Batistą i Francisco Jurado Sosa i ostatecznie wygrała: 2/6 6/2 6/4.

Dlatego Bastien i Marcello wchodzą do Previa ostatniego Open 2020. Powtarzają się dziś po południu o 17twarzą do pary złożonej z młodych Miguel Semmler Arranz i weteran Aday Santana, zespół, który Benjamin Tison i Jérémy Scatena pokonali na Sardynii!

To jest przed tym meczem Mélissa Martin i Rebeca Lopez którzy biorą udział w tym turnieju, 14h00z Irene Santos Bravo i Lucíą Pérez Parrą.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !