Bastien Blanqué, związany z Marcello Jardimem, będzie jedynym Francuzem obecnym jutro rano w przedpremierowym finale WPT Cupra Las Rozas Open.

Dziś rano tylko Johan Bergeron i Victor Mena Gil wygrali w pierwszej rundzie przygotowań. Jérémy Scatena i Benjamin Tison stoczył wielką walkę z José Luisem Gonzalezem Rodríguezem i Alvaro Melendezem Amayą, którzy ostatecznie przeszli na stronę przeciwników: 7/5 4/6 3/6. Loïc Le Panse i Nicolas Trancart również miał ciężki poranek, z Luisem Ortegą Pérezem i Jaime Fermosellem Delgado: 1 / 6 4 / 6.

Dzisiejszego popołudnia doszło do zupełnie niezwykłej sytuacji w opozycji pomiędzy Bergeron / Mena Gil et Jose Jimenez Casas / Carlos Marti Vaño. W bardzo gorącym meczu, naznaczonym wieloma sporami, sędzia zdyskwalifikował obie drużyny po bójce.

Po temu jak klejone do kompletu wszędzie (4/6 6/4), Bergeron i Mena Gil są obrażani na swoim krześle, Partner Jo wstaje i staje twarzą w twarz z Carlosem Marti Vaño, co prowadzi do dyskwalifikacji obu par.

Zapytany przez nas, Johan Bergeron przedstawia nam swoją wersję faktów : „Próbowali ukraść nam punkty na początku gry, obrazili nas. Szkoda, że ​​sędzia nie wystąpił wcześniej w meczu, aby położyć kres ich niedopuszczalnemu zachowaniu… ”

Jestem bardzo rozczarowany historię, którą francuski mistrz opublikował po meczu na Instagramie :

Historia Dyskwalifikacja Johana Bergerona

Na szczęście dla delegacji francuskiej Bastien Blanqué i Marcello Jardimw drugim wspólnym meczu pokonali młodego Pablo Garcíę Rodrigo i weterana Raúla Díaza (39). Wyrywkowe zwycięstwo 7/5 2/7 7/6.

Zwycięstwo, które pozwoli im zagrać w przedpremierowym finale jutro rano o godz 09h00Facing Diego Gil Batista (132) i Francisco Jurado Sosa (108) ! Wielki mecz w perspektywie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !