Ariana Sanchez i Paula Josemaria zakwalifikowany do finałuLas Rozas Otwarte od World Padel Tour. Dwóch Hiszpanów wygrywa pomimo dobrego występu Sainza/Gonzaleza. 6/4 7/5

Pierwszy set przeznaczony jest dla Ari Sancheza i Pauli Josemarii, którzy w tym sezonie prezentują doskonały poziom gry. Bea Gonzalez rzadko odpuszcza swoje uderzenie, by dynamitować obronę przeciwnika. Lucia rusza, w tym sezonie jest coraz lepsza, ale to nie wystarczy w obliczu skuteczności Pauli i Ariego: 6/4

lucia-sainz-bea-gonzalez-półfinale-estrella-damm-las-rozas-open-2021_dsc3056-copia-1170x658

Drugi zestaw sprawia, że ​​gra jest ekscytująca. Wymiany są znacznie dłuższe i sporne. Nikt się nie podda.

Mecz ożywa w drugiej części drugiego seta. Wszyscy czterej gracze są w najlepszej formie. Gonzalez / Sainz przerywa w grze 7, ale Josemaria / Sanchez wznawia serwowanie w następnym meczu. Ari i Paula ponownie przejmują prowadzenie. 5/4

Bea denerwuje się na ławce. Gaby Reca przekazuje to: „Zrobimy to, co zrobiliśmy, aby ich skrzywdzić”.

Dokładnie to robią w następnej grze. W końcu odnajdujemy Gala Lucię Sainz, tę, która zrobiła na nas ogromne wrażenie w zeszłym sezonie. Bea Gonzalez zapala lont, aby pozostać w grze. Ari Sanchez i Paula Josemaria w następnym meczu wychodzą 0-30. 6/5

W niezwykle ważnej grze Bea i Lucia z kolei spudłują łatwy strzał i wpadają w duże kłopoty. Ari i Paula nie muszą być pytani, dostają 4 punkty meczowe, a ten pierwszy jest właściwy! 7/5

sanchez josemaria gonzalez sainz las rozas satartistics

Dlatego Paula i Ari oferują sobie nowy finał WPT z imponującymi statystykami pod względem zwycięskich uderzeń.

Bea Gonzalez i Lucia Sainz są znacznie lepsze i szybko mogliśmy je zobaczyć ponownie w finale Open lub Master…

Paula Josemaría: „Przyglądaliśmy się naszym statystykom i robimy duże postępy w rozgrywce, mimo że jesteśmy krótko. Bardzo się cieszę, bo nie mogłem zagrać w poprzednim turnieju.”

Ariego Sancheza: "Rozpoczęliśmy sety źle, ale stopniowo dostosowaliśmy się do toru i odzyskaliśmy naszą grę. Chcę pogratulować Pauli, która miała Covida i która wraca bardzo silna kilka dni później."

Śledź teraz pierwszy półfinał mężczyzn między Bela / Sanyo i Capra / Sanchéz.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !