AS TENNIS LUCOIS (ASTL) rzuca się w wir padel. Od 9 kwietnia AS Tennis Lucois posiada oprócz 4 oświetlonych kortów tenisowych, a padel. Valérie Schneller, prezes ASTL, opowiada o chęci klubu do zostania zawodnikiem padel français.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Franck Binisti - Jak powstał plik padel w AS TENNIS LUCOIS?  

Valérie Schneller - Nasz sędzia sędzia turnieju Lucois Tennis (Edgar Mus), który jest prezesem klubu tenisowego Roquette sur Siagne, postawił nas na tropie padel.

Wiemy, że padel w swoim klubie działa dobrze i że chce też umieścić inne padel. (Od redakcji. Klub padel jest zarządzany przez jednego z najlepszych francuskich graczy padel : Patrick Fouquet)

Mieliśmy przestrzeń, by powitać ten nowy sport, a ratusz przyznał nam tę przestrzeń. Ale to AS sfinansowało te obiekty. Mamy nadzieję, że ten sport będzie działał dobrze, ponieważ w takim przypadku mamy projekty rozwojowe.

FB - Chcesz położyć więcej ziemi padel ? Już?

VS - Widzimy, że ten sport rozwija się wszędzie we Francji. Tenisistki mają już trochę padla. A inni, którzy niekoniecznie pochodzą z tenisa, mogą łatwiej się bawić. Właśnie zainaugurowaliśmy nasze centrum (Klub zainaugurował 9 April) i wszystko zostało ustalone z naszym partnerem Concasport, z którym moglibyśmy przerobić rozszerzenie tego klubu.

Mamy miejsce, aby umieścić co najmniej 1 dodatkową ziemię. W ramach globalnego projektu sportowego a padel dodatkowy mógł ujrzeć światło dzienne w ciągu 2 lat.

Zobaczymy, czy padel dobrze sobie radzi w naszym klubie.

Mamy członków 130 w klubie i na pewno będzie więcej ludzi na słoneczne dni i zapewne kilku nowych szefów i więcej.

FB - Jaka jest cena gry?

Roczny koszt gry padel : 80 € dla licencjobiorców tenisa w AS i 120 € dla licencjobiorców padel tylko. To bardzo atrakcyjna cena. Celem jest, aby jak najwięcej zawodników pokazało, że ten sport zasługuje na coś więcej niż tylko pole w naszym klubie. Spotkaj się za rok lub 1 lata, aby sprawdzić, czy zakład został wygrany.

Franck Binisti - Padel Magazine

[box type = ”info” align = ”alignleft”] Więcej zdjęć tutaj:

AS Tennis Lucois rozpoczyna padel. Odkryj ten klub na zdjęciach i wideo:…

Opublikowany przez Padel Magazine sur Wtorek 3 Maj 2016

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.