AS TENNIS LUCOIS (ASTL) rzuca się do kąpieli Padel. Od kwietnia 9 AS Tennis Lucois oprócz oświetlonych kortów tenisowych 4 ma także kort do padla. Valérie Schneller, prezes ASTL, mówi o pragnieniu klubu, aby zostać francuskim graczem padel.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Franck Binisti - Jak padel kliknął w AS TENNIS LUCOIS?

Valérie Schneller - Sędzia turnieju tenisowego Lucois (Edgar Mus), który jest prezesem Tennis Club of Roquette sur Siagne, umieścił nas na torze padla.

Wiemy, że padel w jego klubie działa dobrze i że zamierza także postawić inne boiska. (Klubem Padel zarządza jeden z najlepszych francuskich graczy padel: Patrick Fouquet)

Mieliśmy przestrzeń, by powitać ten nowy sport, a ratusz przyznał nam tę przestrzeń. Ale to AS sfinansowało te obiekty. Mamy nadzieję, że ten sport będzie działał dobrze, ponieważ w takim przypadku mamy projekty rozwojowe.

FB - Czy chcesz wstawić więcej wysokości padla? Już?

VS - Widzimy, że ten sport rozwija się wszędzie we Francji. Tenisistki mają już trochę padla. A inni, którzy niekoniecznie pochodzą z tenisa, mogą łatwiej się bawić. Właśnie zainaugurowaliśmy nasze centrum (Klub zainaugurował 9 April) i wszystko zostało ustalone z naszym partnerem Concasport, z którym moglibyśmy przerobić rozszerzenie tego klubu.

Rzeczywiście mamy miejsce, aby postawić przynajmniej 1 dodatkowy grunt. W ramach globalnego projektu sportowego dodatkowe pole padla mogło ujrzeć światło dzienne 2 lata temu.

Zobaczymy, czy padel dobrze sobie radzi w naszym klubie.

Mamy członków 130 w klubie i na pewno będzie więcej ludzi na słoneczne dni i zapewne kilku nowych szefów i więcej.

FB - Jaka jest cena za grę?

Koszt rocznej gry w padel: 80 € dla licencjobiorców tenisa w AS i 120 € tylko dla licencjobiorców padel. To bardzo atrakcyjna cena. Celem jest, aby jak najwięcej graczy pokazało, że ten sport zasługuje na więcej niż jedno boisko w naszym klubie. Spotkanie w latach 1 lub 2, aby sprawdzić, czy zakład zostanie wygrany.

Franck Binisti - Padel Magazine

[box type = ”info” align = ”alignleft”] Więcej zdjęć tutaj:

AS Tennis Lucois wprowadza na rynek padel. Odkryj ten klub na zdjęciach i filmach:…

Opublikowany przez Padel Magazine sur Wtorek 3 Maj 2016

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.