AS Tennis Lucois wprowadza na rynek padel od miesięcy 6. Valérie SCHENELLER, prezes tego klubu Cote d'Azur, stowarzyszonego z Francuską Federacją Tenisową, potwierdza pasję świata tenisa do tego niedawno zintegrowanego sportu.

Ona wyjaśniaupewnij się, że masz sport, który pozwoli klubowi się rozwijać i mieć nowych członków klubu".

Aby kontynuować dynamikę klubu, prezes klubu postanowił zainwestować w szkolenie swoich nauczycieli tenisa. „Aby odkryć i zrozumieć ten sport, postanowiłem, że klubowi i naszym instruktorom tenisa będzie towarzyszyć i trenować Cédric CARITE. Każdy klub, z którym skontaktowałem się na początku naszego projektu, radził mi zadzwonić do tego specjalisty - mówi.

Cel jest jasny: „zaproponować licencjobiorcom, członkom klubowej lekcji gry w padla, ale także założyć szkołę gry w padla i dlaczego nie, jeśli ewolucja zostanie potwierdzona, aby zaproponować kolejny gruntL”.

Od lewej do prawej: Cédric CARITE (trener), Maxence COLLAS, Thibault GODEFFROY

Więcej informacji tutaj:

AS Tennis Lucois można znaleźć na 04 94 73 43 86

Padel Akademia tenisa: organizacja szkoleniowa

06 61 68 55 98 i „cedric @padeltennisacademy.fr »

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.