Nie zatrzymujemy już naszego wicemistrza Francji Padela 2017 i niedawnego brązowego medalisty na mistrzostwach Europy w drużynie padel.

Tym razem jest na obwodzie World Padel Tour że objawia się sięgając po raz pierwszy do ósmego finału etapu World Padel Tour. To jest Bilbao Open.

To świetna nowość dla Francji, ponieważ żadnemu Francuzowi nie udało się dotrzeć do tego etapu konkursu na etapie World Padel Tour.

To bardzo pełny rok dla Francuzów, ale to jeszcze nie koniec.

Powietrze w Madrycie robi dla niej wiele dobrego. Przypomnijmy, że Gaby Reca, trener Laury, z pewnością nie jest obca tym bardzo dobrym wynikom, podobnie jak partner Francuzów: Meli Garcia.

Chodź, to jeszcze nie koniec. Następny cel teraz, ćwierćfinał? Możliwe?

Przed francusko-hiszpańską parą w finałach 8e, doskonale przyzwyczajeni do tych spotkań, Gemma i Lucia. Będziemy musieli pokazać mięśnie, ponieważ są jednymi z najlepszych graczy na świecie.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.