Laura Clergue, francuska mistrzyni wiosła 2015 i 2016 (wraz z Audrey Casanova) rozpoczyna karierę zawodową w Madrycie. Przygoda, która rozpocznie się wraz z marką Bullpadel.

Miesiąc po podpisaniu Paquito Navarro, numeru 3 na całym świecie, w Bullpadel, oto kolej Laury Clergue, francuskiej numer jeden, aby potwierdzić zaangażowanie w hiszpańską markę.

Laura Clergue przybywa do Hiszpanii, aby przetestować najlepszych graczy na świecie. Jej międzynarodowa kariera rozpoczęła się już ponad rok temu, odkąd jest wicemistrzem europejskiego zespołu Padel 2015 i uczestniczyła już w trzech turniejach World Padel Tour: Barcelona, ​​Valladolid i Monako.

„Laura jest już jednym z najlepszych graczy na świecie oprócz Argentyny i Hiszpanii”

W przypadku BULLPADEL ”powitanie Laury w drużynie to zaszczyt, ponieważ jest jednym z filarów francuskiego padla. Padel jest w fazie rozwoju we Francji. Dlatego zobowiązujemy się do 100% za Laurą i rozwojem francuskiego padla".

Francuska graczka postanowiła zmienić swoje życie, aby poświęcić się swojej pasji. Porzuciła pracę inżynierską we Francji, aby dołączyć do profesjonalnego obwodu. Prawdziwa odwaga wymaga profesjonalnej kąpieli wiosłowej. "Zwracamy uwagę, że Laura jest jednym z pierwszych graczy w konkursie, który nie jest Hiszpanem ani Argentyńczykiem„Podkreśla znak BULLPADEL.

Prezentacja The WING 2 W

Model rakiety wybrany przez Laurę Clergue to Wing-2 W. To nowa kolekcja rakietek wiosłowych 2017 Bullpadel. Rakieta wiosłowa bardzo zrównoważona. Jego ciężar jest dobrze rozłożony między uchwytem a główką rakiety, zapewniając idealną równowagę między mocą a kontrolą.

Dodatkowo, gumka Black Eva oferuje doskonałą grywalność. Ma również ochronę na krawędzi rakiety, aby ją zachować. Rakieta jest również wyposażona w technologię Vibradrive, aby odciążyć stawy nadgarstka i ramienia. Technologia, która pozwoli ludziom regularnie grającym zachować się.

Aby uzyskać więcej informacji na temat rakiety:
http://padeladdict.fr/la-wing-2-femmes-une-raquette-parfaitement-equilibree/

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.