Laura Clergue, francuska mistrzyni padel 2015 i 2016 (obok Audrey Casanovy) rozpoczęła karierę zawodową w Madrycie. Przygoda, która rozpocznie się wraz z marką Bullpadel.

Miesiąc po podpisaniu kontraktu z Paquito Navarro, numerem 3 na świecie przy ul BullpadelDlatego przyszła kolej Laury Clergue, francuskiej numer jeden, aby potwierdzić swoje zaangażowanie w hiszpańską markę.

Laura Clergue przybywa do Hiszpanii, aby zmierzyć się z najlepszymi graczami na świecie. Jej międzynarodowa kariera rozpoczęła się już ponad rok temu, odkąd została wicemistrznią Europy w padel przez zespół 2015 i wziął już udział w trzech turniejach World Padel Tour : Barcelona, ​​Valladolid i Monako.

„Laura jest już jednym z najlepszych graczy na świecie oprócz Argentyny i Hiszpanii”

Wlać BULLPADEL"Powitanie Laury w zespole to zaszczyt, ponieważ jest jednym z filarów padel Francuski. Plik padel jest w pełnym rozwoju we Francji. Dlatego jesteśmy w 100% zaangażowani w Laurę i za rozwój padel francuski".

Francuska zawodniczka postanowiła odmienić swoje życie, aby poświęcić się swojej pasji. Porzuciła zawód inżyniera we Francji, aby dołączyć do toru zawodowego. Zanurzenie się w to wymaga prawdziwej odwagi padel profesjonalny. „Zwracamy uwagę, że Laura jest jednym z pierwszych graczy w konkursie, który nie jest Hiszpanem ani Argentyńczykiem„Podkreśla markę BULLPADEL.

Prezentacja The WING 2 W

Model rakiety wybrany przez Laurę Clergue to Wing-2 W. Jest to nowa rakieta firmy padel Kolekcja 2017 Bullpadel. Rakieta padel bardzo wyważone. Jego ciężar jest dobrze rozłożony między trzonkiem a główką rakiety, zapewniając idealną równowagę między mocą a kontrolą.

Dodatkowo, gumka Black Eva oferuje doskonałą grywalność. Ma również ochronę na krawędzi rakiety, aby ją zachować. Rakieta jest również wyposażona w technologię Vibradrive, aby odciążyć stawy nadgarstka i ramienia. Technologia, która pozwoli ludziom regularnie grającym zachować się.

Aby uzyskać więcej informacji na temat rakiety:
http://padeladdict.fr/la-wing-2-femmes-une-raquette-parfaitement-equilibree/

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.