Laura Clergue postanowił rozpocząć nowa przygoda w padel en 2021. Pierwsza Francuzka, która wzięła udział w zawodowym obwodzie padelThe World Padel Tourpostanowił przenieść się dalej i wrócić do Francji z wyjątkowym doświadczeniem.

To początek nowego życia dla naszej Francuzki, która wprawi nas w wibracje przez 4 piękne lata.

Przekazujemy ci jego post na Facebooku gdzie możesz poczuć wszystkie swoje emocje.

Ponieważ nauczyłem się słuchać swoich instynktów ...

Podjąłem dla mnie ważną decyzję, trudną do podjęcia i równie trudną do ogłoszenia dzisiaj ...

Postanowiłem zakończyć niesamowity etap mojego życia, który spędziłem w Hiszpanii i wrócić do swojego kraju, aby napisać zupełnie nowy rozdział z rodziną (zawsze w padel oczywiście)

Rok 2020 był moim najlepszym rokiem w życiu padel ale też skomplikowany rok dla wszystkich, który uświadomił mi moje aktualne potrzeby życiowe. Długi miesiąc refleksji we Francji, przy wsparciu mojej rodziny, pozwolił mi podjąć tę decyzję z serca.

bogobojniejsze zwycięstwo duchownych P2000 Piramidy

Te cztery lata były niezapomniane. Przyjechałem prawie bez słowa hiszpańskiego, do małego pokoju z mieszkańcami i na moim poziomie padel był słaby. Zostawiłem wszystko, pracę inżyniera, przyjaciół i rodzinę w moim mini samochodzie z całym swoim życiem, kierując się pasją. Wyszedłem z szalonym pragnieniem budowania swojego życia takim, jakim je widzę.

Ta pasja pozwoliła mi odkryć niezwykłych ludzi, nowe kraje, nowe kultury, nowe części mnie, tak ekscytujące, jak złożone. Przeszedłem przez wszystkie emocje i mój hiszpański przez wszystkie akcenty podczas moich spotkań. Nauczyłem się tam być łagodniejszym i bardziej otwartym w kontaktach z Hiszpanami, ja, Francuz, trochę zimny, kiedy przyjechałem, byłem zachwycony, mogąc otworzyć się na nowy świat, który tak wiele mnie przyniósł.

To doświadczenie sprawiło, że dorosłem, ale dziś chcę i potrzebuję czegoś innego, wiem to głęboko w sobie.

Chcę kontynuować swój romans z tym sportem w innej formie. Chcę się podzielić i zrozumieć wszystko, czego nauczyłem się w ciągu ostatnich 4 lat. Chcę, aby ten sport, który kocham, był o wiele lepiej znany w moim kraju, będąc jednocześnie blisko mojego. Podzielę się z wami moimi przyszłymi przygodami padel już wkrótce

Muszę podziękować tak wielu osobom, ten montaż łączy w sobie część tego: tych nowych ludzi, którzy weszli w moje serce i których nie zapomnę pomimo odległości i tych, którzy zawsze tam byli.

Dzięki Padel zaoferować mi to wszystko, a to jeszcze nie koniec!

Dlatego z pewnością na francuskim torze znajdziemy naszą Francuzkę Laurę Clergue. Léa Godallier, jej były partner w World Padel Tour kontynuuje przygodę w Hiszpanii. 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.