Laurenta Maistreta (prezenter telewizyjny) z Team Bleu Laura Clergue dał nam kilka minut na opowiedzenie nam o wydarzeniu All Star RemontadaBetclic Remontada Padel.

Fan padel

Grałem w tenisa dla zabawy i mam przyjaciela, który dużo gra w tenisa. padel. Wprowadził mnie w ten sport w klubie w Thiais. Zawsze sobie powtarzałam, że spróbuję padel. A kiedy przetestowałem padel, od razu mnie wciągnął!

Nie miałem jeszcze okazji grać w turniejach, ale bardzo chciałbym to zrobić. Pierwszy raz grałem padelMiałem trochę trudności ze znalezieniem swojego miejsca, czy chciałem grać na prawej, czy na lewej stronie. Na początku nie przejmowałem się tym, nie miało to dla mnie większego znaczenia, ale w rzeczywistości szybko zdałem sobie sprawę, że lepiej czuję się po prawej stronie. Wiemy, że taktyk często jest bardziej na prawo, a „showman” na lewo. Ale lubię pełnić obie role.

Udoskonalanie swojej praktyki

Aktywnie śledzę ten sport na portalach społecznościowych, oglądam, a także uczę się na tutorialach, aby doskonalić swoją technikę i pozycję. Nauczyłem się rozumieć okna na polu, staram się zachować spokój. Nie musimy spieszyć się z piłką i biegać we wszystkich kierunkach. Trzeba tylko mieć wyczucie kierunku, jak w bilardzie, przewidywać, dokąd poleci piłka. Dzięki praktyce i nawykowi nauczysz się oswajać okna.

Bawić się w coś padel filmowanie

Byłem na zakończonej właśnie w Maladze sesji zdjęciowej „Les Apprentis Champions” i gdy tylko mieliśmy wolną chwilę lub dzień wolny, wszyscy szliśmy się bawić padel.

Chcę zagrać z Laurą Clergue, jej kapitanką

Chciałbym mieć więcej interakcji z Laurą i rozegrać z nią kilka meczów. Kiedy grasz z profesjonalną zawodniczką taką jak ona i z jej doświadczeniem jako konsultantki Canal +... Jestem pewien, że pomogłaby mi ogromnie się poprawić. Nie wahaj się przetestować padel, kiedy już zagramy, nie przestajemy!

Lea Deutsch

Pasjonat Padel od 2018 roku z licznymi doświadczeniami w komunikacji i tworzeniu treści, chcę dzielić się z Wami moją pasją poprzez moje teksty.