Recenzja francuskiej przygody w World Padel Tour z Barcelony.

Nasze francuskie numery 1 w walce

U mężczyzn konkurencja jest bardzo trudna. Będziemy musieli grać i trenować z najlepszymi, aby móc pójść dalej w kwalifikujących się stołach i uzyskać dostęp do stołu finałowego. Jérémy Scatena i Robin Haziza, gracze francuskiego wiosła, nie czekali, aż ta porażka pozostanie w Hiszpanii, Mekce świata padel, aby konkurować i konkurować z najlepszymi.

Przeciwko Miguelowi Gonzalezowi Garcii / Roberto Rodriguezowi Alonso, Jeremy Scatena / Robin Haziza musieli pokłonić się do zestawów 2, ale tutaj również potencjał jest ważny. Przypomnijmy, że padli przed parą, która straci kwalifikacje rundy 3 w zestawach 3 przeciwko Solbes / Ramos (TOP para 50).

Piękne osiągnięcie dla dziewcząt

To pierwsza taka sytuacja dla Francji, ponieważ historia pamięta, że ​​pierwsze Francuzki wygrały rundę kwalifikacyjną podczas World Padel Tour to nikt inny, jak panujący francuski mistrz Laura Clergue i Audrey Casanova. Ten mecz wygrał wcześniej tego dnia z Ingrid Van Boven (PB) / Paula Manchón Zugasti (ESP N ° 120) z wynikiem 6-7 6-2 6-3.

Przeciwko Andre de los Santos (ARG N ° 54) / Tere Anillo (ESP N ° 56) marsz był zbyt wysoki dla naszych Francuzów. "Ale nie zostały upuszczone. Przeciwnie, i to bardzo zachęcające”. Tracą w zestawach 2, ale na podstawie wyników 6 / 3 6 / 3 wynik jest dość honorowy.

Jeśli pozostanie na pewno ”krok w górę dla dziewczyn„Aby przejść dalej w tabeli kwalifikacyjnej i dotrzeć do finału, pokazali”duży potencjał i wielkie pragnienie".

Kiedy wiemy, że ta para gra tylko razem od półtora roku 1. Co za droga.

Gratulacje dla zespołu Francji i to dopiero początek.

Jerome Bécasset / Jean-Marc Herard / Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazyn. Ofensywny na wszystkie tematy świata padla, do wielu tematów powraca z zawsze świadomym okiem.