Kilka dni temu Stéphane Penso testował dla Padel Magazine wszyscy nowy pala Adidas z gamy Adipower jak również seria Metalokość znanej niemieckiej marki.

Trudno ustawić się i wybierać spośród wszystkich tych opcji. Dlatego zdecydowaliśmy się pójść dalej w analizie.

Tak więc po kilku tygodniach testów Stéphane wyjawia swoją opinię na temat dwóch flagowych linii Adidasa.

Więc ? Adipower czy Metalbone?

Są to dwie zupełnie różne serie, a więc komplementarne.

Z jednej strony łączy nas w obu kolekcjach modele z frontami z włókna szklanego (asortyment LITE) dla tych, którzy szukają komfortu i wydajności piłek w przystępnej cenie, korzystając z powagi marki i jej najnowszych innowacji.

Równolegle mamy Metalokość, prawdziwe studnie technologii z gościnną gwiazdą Weight & Balance, które sprawią, że spędzisz długie minuty (a nawet godziny) refleksji, manipulując przy dostosowywaniu, aby dostroić wyważenie rakiety, aby mieć unikalną i spersonalizowaną model w rękach.

I wreszcie słynna Adipower, wyjątkowy szpikulec do rakiet o wyraźnych cechach, które sprawdziły się w przeszłości i po raz kolejny potwierdzają przywództwo marki 3 paskami.

Opinia naszego testera

Wśród testowanych rakiet moja trifecta w kolejności jest zatem następująca:

1°Adipower 3.1 CTRL

Niczego mu nie brakuje! Obfitość kontroli i nadmierna moc sprawiają, że ten palacz jest niekwestionowanym zwycięzcą tej baterii testów przeprowadzonych przez ponad miesiąc.

Adipower CTRL 3.1 2022 Adidas

2° Metalbone 3.1 CTRL

Preferowane do Metalokość diament, ponieważ przyrost mocy wytwarzany przez ten ostatni jest znikomy w porównaniu z doskonałą manewrowością oferowaną przez CTRL.

3° Adipower 3.1 ŚWIATŁO

Miększa pianka niż mistrz 2022, sztywniejsze powierzchnie (24K) dla małej wagi, to królowa precyzji i zwrotności. Ten pala, którego używa Martita Ortega, zachwyci maniaków kontroli i pomoże ci dostać piłkę tam, gdzie chcesz.

Adidas Adipower Light 3.1 2022
Stéphane Penso

Fan padel, Stéphane został oficjalnym testerem planety padel w Europie. Wszystko przechodzi przez jego fachowe ręce. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w świecie wędrówek w rakietach śnieżnych jest w stanie zeskanować Twój sprzęt od stóp do głów!