The Central Club in Tours: A Story ...

[src googlemap = ””Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″ align =” aligncenter ”]

Od piłki nożnej 5 po padel

CENTRAL CLUB został zainaugurowany 1 July 2008. Podjął planowane zamknięcie SQUASH CENTRALNEGO w CENTRUM WYCIECZEK.

Firma OLIVIER ARNAULT i 3 swoich partnerów zajęło rok zaprojektowanie kompleksu poprzez utworzenie kortów do squasha 6 i kortów do badmintona 4 oraz halowych boisk 2, pierwszych boisk 2 na TOURS (wówczas innowacyjnych). który działał bardzo dobrze aż do otwarcia na metrach 800 ekskluzywnego kompleksu piłkarskiego 5 2012. Również w 2012 zamówienia Centralnego Klubu pozostawiono Jean-Charlesowi GONTERO, prezesowi ligi centrów squashowych.

Tristan Herdalot, jeden z menedżerów klubu, wyjaśnia równieżOd tej daty odejście zawodników zmusiło klub do wyobrażenia sobie innej dyscypliny. Innowacyjna dyscyplina, zabawna, dostępna dla wszystkich."

„Przygoda padla nabiera kształtu”

Olivier ARNAULT, główny akcjonariusz klubu, odkrył PADEL w LA CIOTAT w 2014. Grupa studentów w ścisłej współpracy z kierownikiem klubu Jean-Charles GONTERO prowadzi badania komercyjne i rozwojowe dotyczące wymiany boisk piłkarskich 2. W badaniach 3 to padel zdawał się łączyć wszystkie klucze odnowienia.

Wniosek: w ten weekend w Tours będzie padel.

Celem klubu jest wprowadzenie tej nowej dyscypliny do populacji TOURS, stworzenie zrzeszenia, które będzie mogło organizować zawody.

W zależności od zapotrzebowania, możliwy jest krótki projekt 2 w nadchodzących miesiącach.

wieże Padel

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.