To jedna z nowości 2022 dla padel Francuski: mistrzostwa Francji padel zostać P3000. Ale nie tylko: gracze z 2 różne ligi mogą połączyć siły.

Spojrzenie wstecz na wiadomości o mistrzostwach Francji padel 10.

Okresy do zapamiętania dla Francji 2022

Regionalne Mistrzostwa Kwalifikacyjne do Mistrzostw Francji odbędą się, w zależności od ligi, w weekendy 18/19 i 25/26 czerwca lub 2/3 lipca 2022 roku.

Mistrzostwa Francji 2022 odbędą się we wrześniu lub październiku (daty i lokalizacja do potwierdzenia w zależności od nadchodzącego kalendarza międzynarodowego). Wystartują 32 pary żeńskie i 32 pary męskie.

Para może składać się z różnych lig

Od 2022 roku, aby uczestniczyć w seniorskich mistrzostwach resortowych lub regionalnych, a więc w mistrzostwach Francji w przypadku kwalifikacji, zawodnicy tworzący parę nie muszą już być zwolnieni w tej samej lidze. Następnie zdecydują się wziąć udział w regionalnych mistrzostwach jednej lub drugiej z dwóch należących do nich lig.

Specyfikacje

SPECYFIKACJA Mistrzostwa Francji padel 2022

Aby dowiedzieć się o najnowszych wiadomościach w Przewodniku po konkursie padel 2022, spotkanie ICI.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.