Nowy tor FIP QSI TOUR, który wstrząsa planetą padel kilka tygodni temu ujawnił swoją nową tożsamość marki w filmie wprowadzającym na rynek. To ogłoszenie oficjalnie wyznacza początek nowej ery dla padel, to z Premier Padel.

Nowy oficjalny światowy obwód padel zarządzany przez Międzynarodowa Federacja padel (FIP) i wspierane przezStowarzyszenie Zawodowych Graczy (PPA) et Katar Sports Investments (QSI), z dumą ogłasza dzisiaj nazwę i tożsamość swojej nowej globalnej marki.

Nowy, w pełni regulowany obwód będzie znany jako Premier Padel™, dynamiczna i urzekająca globalna marka, która odzwierciedla istotę i ducha tego nowego świtu dla padel : profesjonalizm, dynamizm i standardy doskonałości, które odpowiadają nowej międzynarodowej wizji. Nazwa turniejów Premier Padel kategoria 1 też była ujawnione jako „Major”, zaczynając od Premier Padel Qatar Major 2022, który rozpocznie się 28 marca.

Film wprowadzający:

Gwiazda Padel

Marka Premier Padel™ ilustrują dwa różne elementy.

Po pierwsze, Gwiazda Padel jest doskonale zmontowany i połączony przez pięć rakiet padel reprezentujący 5 głównych kontynentów przemierzanych przez światowy obwód, którego sercem jest złota gwiazda. Unikalny element i nigdy wcześniej nie widziany w sporcie.

Gwiazda Padel reprezentuje również najwyższe standardy sportowego profesjonalizmu i elitarnej atletyki, które będą praktykowane na torze, zarówno na boisku, jak i poza nim, a także wartości jedności tego nowego toru. Złoty kolor odzwierciedla najwyższy poziom konkurencji i wyjątkowy standard wszystkich wydarzeń Premier Padel™.

"Premier Padel"

Słowa "Premier Padel”, napisany wielkimi literami i kursywą, ilustruje śmiałą i dynamiczną tożsamość tego nowego obwodu padel – oparty na swobodzie ruchów, odzwierciedlonej zarówno w logo, jak i w samym obwodzie.

Kultowy kształt rakiety padel jest również zintegrowany z „P” z Padel w nazwie marki – stworzenie unikalnej tożsamości – i zapewnienie możliwości samodzielnego używania „P” jako logo dla przyszłych turniejów.

Logo Premier padel / Identyfikacja wizualna

O Premier Padel™

Nowy oficjalny tor został uruchomiony na początku tego roku – zarządzany i regulowany przez Międzynarodową Federację padel (FIP) i wspierany przez stowarzyszenie Professional Players Association (PPA) i Qatar Sports Investments (QSI). ten Premier Padel Tour opiera się na nowym kalendarzu międzynarodowych i krajowych zawodów, w tym czterech turniejach najwyższej rangi „Majors”, odbywających się w sensacyjnych miejscach na całym świecie. Planowanych jest co najmniej 10 turniejów na 2022 i 2023, a w 25 roku liczba ta wzrośnie do ponad 2024.

Premier Padel LOGO 1

O Premier Padel Major w Katarze 2022

Turniej Premier Padel Qatar Major 2022 jest pierwszym wydarzeniem nowej kategorii 1
okrążenie. Odbędzie się w Doha od 28 marca do 2 kwietnia, kiedy to losowanie Mistrzostw Świata
FIFA World Qatar 2022 również odbędzie się w Doha. Katar Major już pobił rekordy
bez rozegrania nawet meczu, z zarejestrowanymi 123 parami, w tym graczami z 19
różnych krajach i rekordową pulę nagród w wysokości 525 000 € na turniej.

Na początku tego miesiąca międzynarodowy nadawca ESPN został ogłoszony oficjalnym partnerem
transmisja z turnieju w Ameryce Łacińskiej
, obejmujący blisko 50 krajów Ameryki Południowej,
z Ameryki Środkowej, Meksyku i Karaibów, podnosząc padel na poziomach nigdy nie widzianych
wcześniej na kluczowych rynkach w obu Amerykach. Inne międzynarodowe umowy nadawcze
wkrótce zostanie ujawnione, że nowy obwód ma na celu wypromieniowanie padel
na całym świecie jak nigdy dotąd.

Oficjalne kanały mediów społecznościowych Premier Padel™ zostanie uruchomiony w najbliższym czasie
dni.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.