Padel Magazine - Olivier Malaval i Aurélien Rambaud, dyrektorzy padel piramid przygotowują obecnie turniej, który zgromadzi najlepsze pary w regionie paryskim.

Piękny klub położony w Port-Marly w 20 minut od Porte Dauphine (Paryż), najlepsze pary 6 zostały wybrane i są przerażające, aby zobaczyć:

1 / Zacznijmy od pary dwóch leworęcznych: Franck Boucher i Christophe Yves. 2 leworęczni razem, nie jest to powszechne, ale nie jesteśmy zaskoczeni, gdy znamy również ich grę Ich specjalność: Smasher. Gracze Padel, którzy znajdują się po drugiej stronie ulicy, są najczęściej tatuowani piłką do padla. Są faworytami.

2 / Olivier Malaval i Nicolas Houard są z pewnością najbardziej okrutnymi graczami turniejowymi. Ich specjalnością są małe kulki w rogach, piłki z dziwnymi efektami, zdrewniałe smugi tuż za siatką i inne strzały, które niekoniecznie są w słowniku. Będzie cierpliwy i wytrwały wobec tej pary.

3 / Aurélien Rambaud i Frédéric Bouard tworzą zespół, którego nie należy lekceważyć. Aurélien jest nauczycielką piramid w Padel. Wszyscy się go boją, a przejście na jego ścieżkę niekoniecznie jest dobrą wiadomością. Jego partner Fred jest jego tajną bronią. Półprofesjonalny zawodnik Fred specjalizuje się w atakach chirurgicznych. Oni mają oglądać.

4 / Thomas Delahaye i Benjamin Meilhoc są konkurentami. Ta para ma ambicję wygrać ten turniej i nie waha się tego powiedzieć. Thomas jest napastnikiem zespołu. Ma szansę na zwycięstwo w wielu grach. Benjamin jest znany ze swoich piłek wyciętych w stopy. Benjamin przygotowuje pracę dla napastnika, który musi właśnie skończyć. Są kompletne i komplementarne. Będą musieli być bardzo ostrożni.

5 / Jorge Alapont i Sebastien Ruiz to prawie hiszpańska para 100%. Jorge pochodzi z Hiszpanii, a wiosło płynie w jego krwi. Na boisku oczarowuje nas swoimi technicznymi gestami. Sebastien Ruiz jest wybitnym taktykiem. Zdolny w krytycznych momentach do powrotu z najbardziej niekorzystnych sytuacji. Jest uzbrojony w niszczycielski cios. Jest to budząca lęk para wszystkich graczy.

6 / Bracia binisti są ofiarami swojego sukcesu. Przeciwnicy starają się osłonić piłki tej pary, która jeszcze odbyła tournée po Francji, biorąc udział w innych turniejach w Aix-en-Provence i Perpignan. Bracia osaczyli, ale nie skończyli. Zamierzają raz jeszcze udowodnić, że to król Dawid pokonuje giganta Goliat, a nie na odwrót.

Turniej rozpoczyna się w ten weekend. Trwa 3 tygodni. Przejdź do zakładki „News Feed”, aby śledzić turniej.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.