Padel Magazine - Olivier Malaval i Aurélien Rambaud, kierownicy padel des Pyramides przygotowują obecnie turniej, w którym wezmą udział najlepsze pary z regionu paryskiego.

Piękny klub położony w Port-Marly w 20 minut od Porte Dauphine (Paryż), najlepsze pary 6 zostały wybrane i są przerażające, aby zobaczyć:

1 / Zacznijmy od pary dwóch leworęcznych: Franck Boucher i Christophe Yves. 2 leworęczni razem, nie jest to powszechne, ale nie jesteśmy zaskoczeni, gdy znamy również ich grę. Gracze Padel, którzy znajdują się po drugiej stronie ulicy, są najczęściej tatuowani piłką do padla. Są faworytami.

2 / Olivier Malaval i Nicolas Houard są z pewnością najbardziej okrutnymi graczami turniejowymi. Ich specjalnością są małe kulki w rogach, piłki z dziwnymi efektami, zdrewniałe smugi tuż za siatką i inne strzały, które niekoniecznie są w słowniku. Będzie cierpliwy i wytrwały wobec tej pary.

3 / Aurélien Rambaud i Frédéric Bouard tworzą zespół, którego nie należy lekceważyć. Aurélien jest nauczycielką piramid w Padel. Wszyscy się go boją, a przejście na jego ścieżkę niekoniecznie jest dobrą wiadomością. Jego partner Fred jest jego tajną bronią. Półprofesjonalny zawodnik Fred specjalizuje się w atakach chirurgicznych. Oni mają oglądać.

4 / Thomas Delahaye i Benjamin Meilhoc są zawodnikami. Ta para ma ambicję wygrać ten turniej i nie waha się tego powiedzieć. Thomas jest napastnikiem drużyny. Ma strajk, który wygrał już wiele gier. Benjamin jest znany z pocisków w stopach. Benjamin przygotowuje pracę dla napastnika, który musi tylko skończyć. Są kompletne i uzupełniają się. Będziesz musiał z nimi bardzo uważać.

5 / Jorge Alapont i Sebastien Ruiz to prawie w 100% hiszpańska para. Jorge pochodzi z Hiszpanii i padel płynie w jego krwi. Na boisku zachwyca technicznymi gestami. Sebastien Ruiz to wybitny taktyk. Zdolny w krytycznych momentach odwracania się od najbardziej niesprzyjających sytuacji. Jest uzbrojony w niszczycielski cios. To para, której boją się wszyscy gracze.

6 / Bracia binisti są ofiarami swojego sukcesu. Przeciwnicy starają się osłonić piłki tej pary, która jeszcze odbyła tournée po Francji, grając między innymi w turniejach w Aix-en-Provence i Perpignan. Bracia osaczyli, ale nie skończyli. Zamierzają raz jeszcze udowodnić, że to król Dawid pokonuje giganta Goliat, a nie na odwrót.

Turniej rozpoczyna się w ten weekend. Trwa 3 tygodni. Przejdź do zakładki „News Feed”, aby śledzić turniej.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.