Country Club Padel organizuje się, aby stać się jednym z najważniejszych klubów wiosłowych we francuskim padel. W międzyczasie klub będzie oferował bardzo interesujące oferty dla graczy Padel:

Padel Country Club, odkrycie ...

Padel Country Club organizuje się, aby stać się jednym z najważniejszych klubów Padel francuskiego Padel. Aby odkryć klub i padel, klub oferuje bardzo interesujące oferty dla graczy.

Duża frekwencja na inauguracji klubu 7 maja jest wyrazem ogromnego entuzjazmu. Obecnych było ponad 300 osób: wielu graczy aktorów w środku padel Francuzi, lokalnie wybrani urzędnicy, a także przedstawiciele ligi prowansalskiej, w tym Alain Fisher, prezes ligi tenisowej Prowansji.

Geneza społeczności.

Klub wiejski Padel postanowił stworzyć Społeczność Country Club Padel od 9 maja. W tym okresie klub oferuje bezpłatny wstęp członkom Wspólnoty. Ten okres pozwala na wzajemne poznanie się i wymianę poglądów między członkami, poznanie sposobów rezerwacji, a przede wszystkim na czerpanie przyjemności z gry. padel. Od momentu powstania Wspólnota liczy już ponad 250 członków. Liczba ta odzwierciedla duże zainteresowanie tym wspaniałym sportem i potwierdza żywiołowość rozwoju Padel we Francji.

Impreza tenisowa w Padel Country Club.

W ramach ścisłego związku między Country Club Padel a liga Prowansji, w sobotę 4 czerwca, w centrum League odbył się festiwal tenisa zorganizowany przez Komitet Bouches du Rhône. Przy tej okazji inicjacja w Padel została zaoferowana rodzicom 400 obecnych dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Był tam sukces. Pod lazurowym niebem regionu Aix okupacja tej ziemi jest zawsze pełna dnia. Odkrycie było całkowite dla obecnych, a opinie były bajecznie pozytywne.

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.