Country Club Padel organizuje się, aby stać się jednym z najważniejszych klubów wiosłowych we francuskim padel. W międzyczasie klub będzie oferował bardzo interesujące oferty dla graczy Padel:

Padel Country Club, odkrycie ...

Padel Country Club organizuje się, aby stać się jednym z najważniejszych klubów Padel francuskiego Padel. Aby odkryć klub i padel, klub oferuje bardzo interesujące oferty dla graczy.

Wysoka frekwencja na inauguracji klubu 7 może wyrażać silne szaleństwo. Obecnych było ponad 300: wielu graczy, aktorów pośrodku wiosła francuskiego, lokalni wybrani urzędnicy, a także przedstawiciele ligi prowansalskiej, w tym Alain Fisher, prezes Tennis League of Provence.

Geneza społeczności.

Padel Country Club postanowił utworzyć Społeczność Padel Country Club od maja 9. W tym okresie klub oferuje bezpłatny dostęp do członków społeczności. Ten okres pozwala się poznać i wymienić między członkami, odkryć metody rezerwacji, a zwłaszcza dobrze się bawić grając w padla. Od momentu uruchomienia Wspólnota liczy już więcej niż członków 250. Liczba ta odzwierciedla duże zainteresowanie tym wspaniałym sportem i potwierdza musowanie rozwoju Padela we Francji.

Impreza tenisowa w Padel Country Club.

W ramach bliskiego związku między Padel Country Club a ligą Prowansji, w sobotę 4 czerwca odbył się festiwal tenisa organizowany przez Komitet Bouches du Rhône w centrum Ligi. Przy tej okazji zaproponowano wprowadzenie do Padela obecnym dzieciom 400 4 6. Sukces był na spotkaniu. Pod lazurowym niebem kraju Aix zajęcie boisk nie wypełnia dnia. Odkrycie było całkowite dla obecnych i zwroty były bajecznie pozytywne.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.