Oto jesteśmy! Cupra Padel-Point Tour powraca po 9. edycja prestiżu co nie pozostawiło nikogo obojętnym w Beausoleil. Dość nostalgii, teraz jest na 10. etapie największego amatorskiego toru w padel we Francji, na której zamierzamy się skupić i jest to w Garden Rennes niech tak się stanie!

Pierwszy w Bretanii dla Cupra Padel-Point Tour !

Ten dziesiąty etap, zlokalizowany w Rennes, zostanie rozegrany w klubie „Garden”, który ma nie mniej niż 10 torów krytych! Impreza może przyciągnąć ludzi, ponieważ będzie to pierwszy etap Pucharu Padel-Point Tour w Bretanii, regionie szczególnie znanym z dobrego humoru i radości życia mieszkańców. Powinno to zatem idealnie pasować do wartości przekazywanych przez Cupra Padel-Point Tour.

Trzy konkursy w programie, a także rozrywka

Jeśli chodzi o element konkursowy, w programie znajdą się trzy stoły: P500 dla mężczyzn, P100 dla mężczyzn i P100 dla kobiet. Możliwość zobaczenia padel od tego piątku (na start kwalifikacji na P500) i przez cały dzień w sobotę z resztą wymienionych wyżej zawodów.

Ponadto w programie będą oczywiście zajęcia, które wprawiły Francję w wibracje w tym roku 2022: od najbliższej soboty dostępne będą sesje Pro-AM, Mistrzostwa OnePoint, loteria i zajęcia dla dzieci, a także wyjątkowy mecz wystawienniczy (o czym opowiemy w dalszej części artykułu).

Jeśli jesteś w okolicy w ten weekend i chcesz się pobawić lub zobaczyć padel, dzieje się w "Garden Rennes" już od piątkowego wieczoru!

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.