Le Real Club de Polo Barcelona, który grał u siebie, wygrał 37. Drużynowe Mistrzostwa Hiszpanii pierwszej kategorii zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Ulubione, zespoły RC Polo, nie zawiodły przed swoją publicznością! Głównie z udziałem byłych kolegów z drużyny w World Padel Tour, klub Barcelony wykonał swoją pracę i zaoferował sobie zasłużony dublet.

Dziewczyny zachowują tytuł

Mistrzowie RC Polo 2021 Hiszpania według kategorii drużyn 1

Znowu w tym roku przeciwko Tenis Club Chamartin dziewczyny polo mają zachowali tytuł zdobyty w zeszłym sezonie. Zwycięstwo 4/1 z wyraźnymi zwycięstwami. Powiązany ponownie, Gemma Triay i Lucia Sainz zapamiętał dobre wspomnienia z 2020 roku, imponujące 6 / 4 6 / 2 przeciwko Martie Talavan i Veronice Virseda.

Rozdzieleni, aby dać sobie większe szanse na zwycięstwo, bliźniacy Alayeto nie mogli nic zrobić przeciwko armadzie RC Polo. Mapi i Angela Caro Cantin ukłonili się Alejandra Salazar i Nuria Rovira (6/3 6/3). Majo i Sandra Hernandez zostały zdominowane przez byłych kolegów z drużyny na WPT Patty Llaguno i Eli Amatriain : 7 / 5 6 / 2.

Marta Ortega i Ariana Sanchez, którzy byli również partnerami w World Padel Tour, udowodnili, że nadal się dobrze dogadują. Zmierząc się z inną byłą parą WPT, Josemaria / Nogueira, Ari i Marta zwyciężyli w rozgrywkach. 6 / 3 7 / 5.

Na ostatnim spotkaniu Cristina Gomis i Nicole Traviesa zrezygnowały po wygranej przez Polo: 7/5 6/7 1/2 porzucenie, naprzeciwko Isa Dominguez i Cata Tenorio.

Wyraźne zwycięstwo tej wspaniałej drużyny, która będzie się starał ubijać górę w 2022 roku ! Dla TC Chamartin była to druga z rzędu porażka finałowa z Polo…

Panowie wreszcie odnieśli zwycięstwo!

Mistrzowie RC Polo Barcelona 2021 Hiszpania według kategorii drużyn 1

Zrobione ! RC Polo Barcelona zdobywa ten tytuł, który umyka jej od 2014 roku ! Rivapadel-Covibar II będzie dobrze walczył, ale ostatecznie to klub macierzysty jest mistrzem!

Podobnie jak w przypadku dziewcząt, kilka par, które niedawno się rozstały, było w stanie zagrać razem ostatni mały mecz. Dotyczy to w szczególności Fernando Belasteguin i Agustin Tapia, który zdominował Ramiro Moyano i Pablo Garcię 7 / 6 7 / 6.

Całkiem nowa para Franco Stupaczuk / Alex Ruiz pokazała, że ​​była już dobrze ugruntowana dzięki zwycięstwu 7 / 5 6 / 2 twarzą w twarz z Juanem Tello i Javierem Barahoną. Javi Ruiz i José Rico nie zrobił szczegółowo przeciwko Fernandez Cano / Restivo: 6 / 3 6 / 1.

Wreszcie, w dwóch dużych szokach dnia, pary Rivypadel-Covibar II zrezygnował z 3/0 na rzecz RC Polo. Agustin Silingo / Martin Di Nenno wygrał pierwszego seta przeciwko Maxi Sanchez / Pablo Lima, podczas gdy Paquito Navarro / Gonzalo Rubio odzyskiwali siły przeciwko Coki Nieto / Javi Rico…

Dlatego polo osiągnie podwójną wartość w 2021 roku, a jeśli klub Barcelony wystawi tych samych graczy w 2022 roku, nadal będzie faworytem zawodów!

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !