Na uboczu tego wspaniałego tygodnia w Human Padel Otwarta afera Galan / Lebron nadal sprawia, że ​​ludzie rozmawiają. I nie bez powodu: przeciwko Tapii / SanyoHiszpanie flirtowali z regulaminem.

„Galan przypomina mi piłkę nożną”

Wszystko zaczęło się idealnie dla piłkarzy Mariano Amat, którzy wygrali pierwszego seta i wyglądali na dobry początek w drugim. Ale po zdobyciu punktu meczowego w tie-breaku przegrali drugiego seta, po zwycięskim uderzeniu Tapii. Co gorsza, podczas skoku, aby spróbować skontrować uderzenie Argentyńczyka, Ale Galan wylądował na piłce przyklejonej do siatki i skręcił kostkę. Jeśli stopa mistrza świata obróciła się dobrze, to nie wiadomo, jak poważna była kontuzja. David, widz umieszczony w osi boiska, wypowiada nam swoją opinię:

„Lcios ze zwichnięcia Galana przypomina mi piłkę nożną: symulacja przed powrotem na tor, jakby nic się nie stało. Widziałem wszystko, byłem twarzą do Galana, kiedy trzymał się za kostkę. Prawie spodziewaliśmy się, że zrezygnuje. Myślę, że to była mała gra, żeby zdestabilizować przeciwników. Wiemy, że kontuzjowany zawodnik na przedzie może mieć wpływ na parę."

Ale Galan potępił w związku z tym zawodnika, który jest zazwyczaj bardzo popularnym wśród kibiców zawodnikiem, który wzorowo zachowuje się na torze, a także często stara się opanować pasję swojego kolegi z drużyny. Ale po wyczuciu, że Argentyńczycy wracają do meczu, czy celowo spowodował to cięcie na początku meczu, aby spróbować odwrócić „pęd”?

juan lebron człowiek padel otwarta wygrana szalona

Czy w tym finale publiczność zadrży?

Ale zwichnięcie Galan to nie jedyne wydarzenie na koniec półfinału. Rzeczywiście, przy znaczących przerwach, wątpliwych przystankach i dużej nonszalancji na torze, numery 1 przechytrzyły wczoraj Argentyńczyków, którzy w trzecim secie prowadzili do 4/0. Niezbyt fair-play postawa, która oczywiście nie podobała się Sanyo et Tapia, ale co też od wczoraj przysporzyło im gniewu wielu fanów.

Nie wspominając o zachowaniu Juana Lebrona po meczu. Całkowicie podekscytowany „el Lobo” próbował nawet rozerwać swoją koszulkę (coś, czego nie udało mu się zrobić)…

W związku z różnymi wiadomościami na portalach społecznościowych wielu widzów jest rozczarowanych. Więc mówimy sobie, że publiczność mogłaby za to zapłacić dzisiaj w finale naprzeciw Stupy / Lima… W Palais des Sports André Brouat zapowiada się bardzo gorąco!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.