Le FIP GOLD PERPIGNAN będzie jednym z najważniejszych turniejów we Francji w tym sezonie. Odbędzie się na jednym z najpiękniejszych placów w kraju: Place des Dames od 22 do 26 czerwca 2022 r. 

FIP GOLD PERPIGNAN Czerwiec 2022

W tej pierwszej edycji pojawi się pierwszy francuski FIP GOLD. Ale nie powinien to być jedyny turniej o takim standardzie. Mamy nadzieję, że w 2 roku we Francji odbędzie się od 4 do 2022 innych dużych turniejów międzynarodowych.

Canet-en-Roussillon FIP RISE będzie oczywiście kolejną datą, którą możesz umieścić w swoich pamiętnikach. Po sukcesie pierwszej edycji ADN Padel Wydarzenie ponownie ustawia scenę dzięki wydarzeniu, które odbędzie się od 24 do 28 sierpnia 2022 roku.

Nie wolno nam zapomnieć FIP GOLD Saint-Tropez co powinno być magiczne. Wyobraź sobie próbę padel w porcie Saint-Tropez… Data nie została jeszcze potwierdzona, ale zawody powinny się odbyć.

Pamiętajcie, że miesiąc czerwiec będzie bardzo bogaty w wydarzenia w Oksytaniu, które również powinny być gospodarzem pierwszego Open of the World Padel Tour z Francji: francuski Padel Otwórz.

Otwarte od World Padel Tour w Tuluzie w 2022 roku?

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.