FIP GOLD PERPIGNAN będzie jednym z największych europejskich turniejów w 2022 roku na historycznym miejscu: Place Catalunya.

Trzy lata po Open de France u podnóża Castillet padel powraca w Perpignan z tym wydarzeniem, które pozwoli bardzo dobrym międzynarodowym graczom walczyć o punkty w FIP Tour i Premier Padel.

Po Castillet udaj się na Place Catalunya, od 22 do 26 czerwca 2022 r. po to FIP ZŁOTO i gwarancję przyciągnięcia śmietanki francuskich graczy!

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Organizatorzy szykują dla nas bardzo duże przyjęcie:

„900 miejsc, kącik VIP, światło, muzyka, wystawy, gry, zupełnie nowe boisko i tablica graczy, która obiecuje wspaniałe widowisko na to nowe spotkanie XXL padel w Pirenejach Wschodnich!”

Pamiętaj, że to wydarzenie jest wstawiane między WPT Human Padel Otwarte w Tuluzie i słynny międzynarodowy turniej, który odbędzie się w Roland Garros. Będziemy mieli :

  • Człowiek WPT Padel Otwarte: 13-19 czerwca 2022 r.
  • FIP GOLD PERPIGNAN: 22–26 czerwca 2022 r.
  • Paris Premier Padel Major : 11 lipca do 17, 2022
Bez wątpienia Francja będzie w samym sercu padel na całym świecie w czerwcu/lipcu.
FIP GOLD PERPIGNAN 2022
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.