Chciałeś bezpośrednii masz to. Od tego w piątek, organizatorzy FIP Star Gran Canaria proponuję postępować zgodnie z mecze męskie i żeńskie Żyć.

Mogą to nie być mecze na poziomie gwiazdy w padel świat, ale gracze, których zobaczysz na ekranie, są co najmniej na poziomie preprevia lub previa du World Padel Tour ! Nie obiecujemy, że będziesz mógł zobaczyć zwycięzca starcia między mistrzami Francji, ale oczywiście będzie przedstawienie!

Zresztą będą to mecze, do których nie jesteśmy lub nie jesteśmy przyzwyczajeni, ale które zasługują na śledzenie jak największej liczby osób, aby wspierać organizatorów, sponsorów, a zwłaszcza tych graczy, którzy grają bardzo, bardzo dobrze padel.

Le Transmisja na żywo rozpoczyna się dzisiaj o godzinie 20:1 (czasu Wysp Kanaryjskich), od 8/10 finału. W sobotę od godz. 1:4 odbędą się ćwierćfinały, od 18 półfinały, a wreszcie w niedzielę finały o godz. 30:1. Świetny program z perspektywy!

 

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.