Niedaleko Boulogne-sur-Mer narodziło się Centrum Foxa. Klub Padel, jak rzadko widujemy. Dzięki 4 Padel Short, 1 Padel Short in Singles, Baby Padel, a także 5 Badminton Playground in Synthetic Turf, Fox's Center to bardzo cenione wejście w świat padel.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Skoncentruj się na klubie, jego inauguracji i ambicjach.

Klub zbudowany dla graczy

« Centrum jest przeznaczone dla graczy Padel. Wszystko zostało przemyślane dla graczy i publiczności. Z boiska do klubu ".

Tym razem bez wymówki kochanie padelers! Pomiędzy oferowaną powierzchnią a wysokością 14 metrów, ten w pełni kryty klub oferuje po prostu fantastyczne usługi. Otwarte od 14 października, kierownik centrum François Luzinar wyjaśnia nam podczas inauguracji, że klub „Jest już oparty na biznesplanie. Rzeczywiście, klub może już liczyć na członków 112.

Inauguracja, w której wzięliśmy pełne oczy. Założyciele 3 z Fox's Center wyjaśnili czasem krętą drogę, aby tam dotrzeć i zobaczyć realizację tego wspaniałego klubu.

Już ponad 700 osób odwiedziło centrum co najmniej raz! Liczba obejmuje padel jak badminton, chociaż kierownik zauważa, że ​​„ zło ma w tej chwili lepsze wypełnienie niż padel ".

Jednak François Luzinar mówi, że „ Po padlu 17h30 jesteśmy bardzo dobrzy. Będziemy musieli pracować poza godzinami szczytu ".

Ambitny klub

W tym dużym klubie jest 2200 m², a Fox's Center wkrótce się nim zajmie, realizując klasyczne boisko do padla 1, singiel 1 i badminton 1.

Nie wiedząc na chwilę więcej, François obiecuje nam niespodzianki nowymi ofertami sportowymi, które zostaną przedstawione w centrum.

Powstanie także szkoła Padel. Oprócz Simona Boissé, europejskiego mistrza padla 2015, już teraz wykonuje sesje padla co najmniej raz w miesiącu.

Z " blok ludzi 80 o tym, kto jest naszym twardym rdzeniem Centrum Foxa ustanowi ambasadorów centrum. Ci ambasadorzy będą wygrywać oferowane godziny, prezenty w nagrodę za promocję centrum.

Daty i wydarzenia do zapamiętania

Klub Padel wkrótce będzie się kwalifikował. Następnie w marcu (marsz 18 i 19) Head Padel Open upuści walizki na środek. Nastąpi National Padel Cup.

Dunkierka zbliża się ...

« Pracujemy nad zbliżającym się otwarciem drugiego centrum Padel na Dunkierce. Jest to projekt, który mógłby zobaczyć dzień 1er następny wrzesień Mówi Luzinar.

CENTRUM FOX dopiero się zaczyna!

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.