Bullpadel prezentuje NASTĘPNĄ GENERACJĘ: pokolenie graczy wezwanych do bycia częścią historii, którzy będą grać rakietami nowej generacji.

Intencja marki specjalistycznej padel jest zatem zaoferowanie tym młodym ludziom wszystkich niezbędnych narzędzi do odkrywania nowych pomysłów i podejść w celu poprawy ich wyników.

Następne pokolenie Bullpadel

On "Bullpadel Youth Promise”, będąc jednym z ich największych zakładów na markę, postanowili stworzyć idealne rakiety dla młodych ludzi: nową serię NEXT składającą się z czterech rakiet z systemem XForce.

MOC JONOWA

Gracze o ogromnym potencjale, tacy jak Álex Arroyo, José Jiménez czy Pablo García, wybrali nowego MOC JONOWA 23 walczyć w kolejnych turniejach kalendarza.

Jest to bardzo mocna rakieta, idealna dla agresywnych graczy dzięki diamentowemu kształtowi i wysokiemu wyważeniu.

KONTROLA JONOWA

To rakieta wybrana przez Alejandrę Alonso czy Izana Ranerę. Ma niski balans, dla większej kontroli i niezrównanych wrażeń.

AKSYM

Nowy AXYM ma kształt kropli, co zapewnia maksymalną wszechstronność dzięki średniemu wyważeniu. Gracze z wielką przyszłością, tacy jak Javi Leal, będą odpowiedzialni za to, by zabłysła na stokach!

ELITARNE ŚWIATŁO

To jest lżejsza wersja nowego ELITE od Gemma Triay który wyróżnia się zwrotnością. Charakteryzuje się bardzo kolorowym designem z połączeniem koloru niebieskiego i koralowego.

To idealna rakieta dla kobiet poszukujących lekkiej i zwrotnej rakiety.

Claudia Jensen, Claudia Fernández i Águeda Pérez wybrały nowy ELITE LIGHT, aby rywalizować na najwyższym poziomie.

Bullpadel wszystkim tym zawodnikom należącym do NEXT GENERATION życzę wielu sukcesów w tym sezonie. Hiszpańska marka cały czas ich wspiera, aby mogli jak najlepiej rozwijać swoje sportowe kariery.

Eleonora Coulibaly

Co za przyjemność być dziennikarzem w środku padel, atrakcyjny rozwijający się sport. Mam nadzieję, że spodobają Ci się oferowane treści. Do zobaczenia wkrótce być może na stoku!

Tagi