Future 1000 Asuncion teraz zna swoją tablicę! Czekając na zwycięzcy turnieju Juniorów, i pary, które przejdą przez poprzednie wersje, ta tabela pokazuje, że w tej pierwszej przyszłości sezonu będzie poziom.

Cztery wydarzenia w dwa tygodnie

Zapisy na trzy wydarzenia APT które odbędą się w Asunción są już zamknięte. 16 par weźmie udział w Młodszy, 47 na Future 1000, 58 na Men's Open i 22 na Women's Open.

Losowania Open mężczyzn i kobiet zostaną ogłoszone jutro, a losowanie pierwszego Future sezonu zostało już ogłoszone dzisiaj.

Lucho Soliverez APT Torreon Meksyk 2021

Otwarty stół

Parą numer 1 tego wydarzenia będzie para skomponowana przez argentyńskiego Luciano Solivereza i paragwajskiego Martina Abuda. Lucho i Martin są faworytami według ich rankingu, ale wiele par na podobnym poziomie może przybyć, aby wziąć udział w tym bardzo otwartym Future 1000 Asuncion.

Argentyńska para Chozas-Cejas bez wątpienia będzie bohaterem także w Paragwaju. Juan Restivo i Diego Ramos debiutują jako para APTi niewątpliwie będzie konkurencyjny.

Pierwsza 16 w rankingu APT nie mogą brać udziału w przyszłych wydarzeniach, podczas gdy od 17 do 40 mogą to zrobić tylko w czterech wybranych przez siebie okazjach (dwie w pierwszej połowie i dwa w drugiej). Przyszłe wydarzenia przyznają 100 punktów zwycięskim graczom i 60 punktów zdobywcom drugiego miejsca.

Możesz sprawdzić pełną tabelę poniżej.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !