W niedzielę zakończyła się druga edycja Greenweez Paris Major. Możliwość powrotu do tej wspaniałej rywalizacji z dziesięcioma zdjęciami, które wykonaliśmy podczas turnieju.

Tytuł i miejsce numer 1 dla Coello

Arturo Coello i Agustin Tapia mogą być zadowoleni. Dwóch najlepszych zawodników od początku sezonu wygrywa na Roland-Garros, a Hiszpan zostaje nowym numerem 1 w rankingu FIP!

Społeczeństwo zareagowałoby

Udany zakład na organizację Greenweez Paris Major 2023 od nie mniej niż 37 000 osób przyszło zobaczyć najlepszych graczy na świecie przy pracy na turnieju Roland-Garros !

Na zawsze pierwszy

Ari Sanchez i Paula Josemaria mogą być zadowoleni. Gracze z numerem 1 na świecie zostaną pierwszymi dwoma graczami, którzy wygrają turniej padel profesjonalista w Roland-Garros!

Lyonez podnosi Paryż

Alix Collombon powali tłumy na kolana w Paryżu. Lyonnaise i jej partnerowi udało się dotrzeć do ćwierćfinału konkursu. Najlepszy francuski zawodnik to po raz kolejny satysfakcja z turnieju po stronie francuskiej. Wydaje nam się, że słyszeliśmy nawet kilka zdań: „Kto nie skacze, ten nie jest z Lyonu!” wśród publiczności.

Przez cały tydzień nie było słońca

W tym tygodniu w stolicy Francji pogoda będzie bardzo ładna i bardzo gorąca. Wystarczająco, aby zachwycić kibiców na torze i publiczność, która dobrze się bawiła oglądając mecze, ale także w przejściach na stadionie Stade Roland-Garros.

Francuzi będą cierpieć

Podobnie jak Julien Seurin i Manuel Vives, pokonani w trzech setach w pierwszej rundzie kwalifikacji, Francuzi dadzą z siebie wszystko w tym „Roland-Garros du padel”, ale walczyli o przywrócenie zwycięstw, jednak czasami zawodzi w niewielkim stopniu.

Kolekcjonerzy padel koncentraty

Nie zapominamy o zbieraczach padel, który będzie miał pracę podczas drugiej edycji Greenweez Paris Major.

Arnaud Di Pasquale może delektować się

Dyrektor Turnieju może delektować się tym: edycja 2023 zakończyła się sukcesem przy ponad 50% większej liczbie widzów w porównaniu do 2022 roku!

Dach Centrali zamknięty

Dach Philippe-Chatrier zamknął się nie z powodu deszczu, ale z powodu upału. Gracze, nieprzyzwyczajeni do obiektów na tym poziomie, byli pod wielkim wrażeniem, gdy zobaczyli zamykający się dach przed ich oczami.

Le padel-fotel był również obecny

Coraz częściej o tym mówimy: padel-fotel to dynamicznie rozwijający się sport we Francji. Cóż może być bardziej naturalnego niż widok najlepszych sportowców w danej dyscyplinie przy pracy na turnieju Roland-Garros podczas wystawy.

komputer: Padel Magazine /Marc Ausset-Lacroix

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !