Po raz pierwszy od instalacji swojego krytego boiska kilka miesięcy temu, New Central Park w Peruwelz zorganizował oficjalny turniej rozłożony na dwa tygodnie we współpracy z Eza Padel Shop.

1er Turniej EZA PADEL ...

Sukces tam był:

39 drużyn, czyli 78 zawodników zarejestrowanych w 3 kategoriach, 52 mecze na jednym boisku. zasada wyjścia z kur: być najlepszym ze swojej kury.

Szczególnie sportowa atmosfera pomiędzy różnymi zespołami, które próbowały wydostać się z puli, aby rywalizować w półfinałach.

Półfinały i finały każdej kategorii zostały szczególnie zakwestionowane, ponieważ większość meczów rozgrywanych w zestawach 2 z super Tiebreak w przypadku równości zestawów 1 na całym świecie zakończyła się w Super Tiebreak.

Wszyscy w swojej kategorii cieszyli się tym zabawnym, dostępnym i fizycznym sportem, który bez wątpienia doświadczy niezwykłego rozwoju w nadchodzących miesiącach.

Gratulacje dla zwycięzców turnieju New Central Park 1er EZA PADEL

Początkujący: Julien Coudizer / Henri Dufour
Pośrednicy: Antoine Lens / Robin Carlier
Eksperci: Fabrice Cornet / JB Caucheteur

Dzięki FX Conninck, właścicielowi klubu, sponsorom EZA PADEL i TABLE'SET (nowy menedżer klubu), który odniósł pierwszy wielki sukces.

Niech żyje PADEL!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.