Człowiek WPT Padel Otwarte, pierwsze słowo otwarte Padel Trasa organizowana we Francji w Tuluzie będzie transmitowana na żywo na kanałach CANAL+ od 17 do 19 czerwca! Kwartały, półfinały i finały losowań kobiet i mężczyzn odbędą się od 17 do 19 czerwca w CANAL+SPORT & KANAŁ + PRZESUNIĘCIE.ludzki plakat padel otwórz 2022

W komentarzach dwa duety utworzone przez Sébastiena Heulot i Laurę Clergue (podwójny mistrz Francji i mistrz Europy 2019), a także Mathilde Brun związana z Adrienem Maigretem. Były francuski numer 1 i brązowy medalista z francuskim zespołem na Mistrzostwach Europy 2021, Adrien dołączył do zespołu konsultantów CANAL+, aby przekazać całą swoją wiedzę.

Charlotte Gabas będzie na miejscu w Tuluzie, aby przeprowadzić wywiady na żywo z graczami i osobistościami obecnymi na wydarzeniu. Dziennikarz Lyès Houhou będzie obecny podczas prezentacji tych 3 dni zawodów.

Piątek 17 czerwca

Sześć ćwierćfinałów na żywo od 10:00. sur CANAL + SPORT
potem od 19:40 w nocy KANAŁ + PRZESUNIĘCIE. 

sobota 18 czerwca

Wszystkie półfinały na żywo od 10:00 CANAL + SPORT
potem od 18:40 w nocy KANAŁ + PRZESUNIĘCIE.

Niedziela 19 czerwca

Wszystkie finały na żywo od 10:00. sur KANAŁ+SPORT.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.