Nie mając nawet 10 lat, Christian Guerrero jest już bardzo silny padel, jak zobaczysz w tym filmie. Carolina Navarro również mogła to zobaczyć podczas treningu!

To jedna z nadziei padel światowy. Chociaż nie obchodził jeszcze swoich 10 lat, Christian Guerrero ma już wielu graczy padel dobrze rozwinięte. Plik chroniony przez José Solano, który ewoluuje w Benjaminie, jest jednym z najbardziej obiecujących graczy swojego pokolenia.

Guerrero Christian młody padel 10 lat cartri

Jak będziecie mogli zobaczyć na tym filmie, był on w stanie skorzystać z przejścia w Andaluzji 15. zawodniczki na świecie, Karoliny Navarro, aby wykonać z nią trening po przekątnej. I przynajmniej możemy powiedzieć, że młody mistrz, który gra już rakietą dla dorosłych (tzw Cartri Triumph Omega), jest raczej wygodny z palą w rękach! Trzeba powiedzieć, że kiedy zaczął grać padelmiał zaledwie 2 lata!

Talent, który przekonał Cartriego do sponsorowania go, Antonio Martins, dyrektor generalny marki, jest pełen pochwał na temat młodego Andaluzyjczyka: "Zaproponowaliśmy mu kontrakt oparty na jego talencie: wyjątkowy! Jeśli będzie kontynuował w ten sposób, jestem pewien, że pewnego dnia będzie numerem jeden na świecie! ”

Materiał Christian Guerrero Cartri 2021

Umowa na 10 lat dla małego Christiana, młodej gwiazdy marki, która będzie mogła rozwijać się w spokoju w akademii José Solano. Jeśli nadal ma czas na postępy, ma już dobrą reputację w padel Andaluzyjski, z już ponad 700 obserwujących na Instagramie, nieźle jak na 9-latkę!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !