Właśnie przetestowałeś padel i od razu zahaczysz, ale nie jesteś pewien jak się wyposażyć? Oto poradnik dla Ciebie, który pomoże Ci skompletować niezbędny zestaw gracza padel !

Właściwy sprzęt

Po pierwsze potrzebujesz torby. Nie ma mowy o przybyciu do klubu z ręcznikiem i butelką wody pod pachą lub, co gorsza, w torbie na zakupy. Pamiętaj, aby wziąć torbę padel, a nie mały plecak tenisowy. Pomyśl o swoim stylu, zanim uderzysz na kort!

Odtwarzacz Kuikma Paletero PL990

Następnie, oczywiście, potrzebujesz rakiety. Jeśli za pierwszym razem pożyczono ci rakietę, teraz musisz znaleźć swoją „pala”. Aby to zrobić, jesteś rozpieszczany wyborem spośród wielu producentów. Aby zacząć idealnie, radzimy narysować rakietę w naszym Top 5 palas dla początkujących. Jeśli już chcesz postawić na top of the top, możesz rzucić okiem na:

Zanim wyruszysz na pistę, pomyśl o piłkach! Zaskakujące, że nie zawsze masz specjalne jaja padel od ciebie i nie powinieneś zawsze polegać na swoich partnerach. Zawsze dobrze jest mieć w torbie tubę nowych piłek, aby uniknąć konieczności polegania na starych piłkach tenisowych!

HEAD_FEDDF_ padel krzesło

Konieczne będzie również przyniesienie wniosku o rezerwację, aby mieć pewność, że nie zostaniesz zwolniony w trakcie gry! Gdy masz pewność, że jesteś bezpieczny przez następną godzinę, zalecamy również przetestowanie Padel Wyzwanie karciane urozmaicić swoje mecze wyzwaniami!

Śledź wiadomości padel

To wszystko, jesteś graczem padel pełnowartościowy! Ta nowa pasja sprawi, że będziesz wiedzieć więcej o wszystkim, co dotyczy tego sportu. Aby uzyskać wszystkie informacje, nie wahaj się śledzić wiadomości na naszej stronie, a także w naszych sieciach społecznościowych. Zafunduj sobie pierwszy magazyn 100%. padel w sklepie, Instynkt Padel.

Oto kilka przydatnych linków, które zapewniają najlepsze opcje postępowania zgodnie z tym przewodnikiem:

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!